Očkovania. Aké ste absolvovali?

monika77
20. apr 2009

aké očkavania ste absolvovali so svojim mimčom?
mne doktorka ponúkla očkovanie proti hnačkám, ale vraj si to budem doplácať a mám sa rozhodnúť či to chcem alebo nie ... dali ste si toto očkovanie pre mimčo?

erikasadek
25. apr 2009

denduska , ahoj.. vidis nam zakazali dali nam letaky, aby sme to nevytlacali....!!!
je to prirodzena , reakcia orgainizmu.. ziadne vytlacanie, zidne mocenei vo vode dlhe,;
proste len jemne vysusat. potrva to , ale bude to miznut samo a pomaly neboj...... 😉

denduska vidis , to su tie stare vakciny... tuto reakciu som nepozlnala u monovacu u pata.. uz nevyrabaju , super moderna vakcina bola super ako peciatka, ziadna znacka jazva, deti ani necitili ked to prilozila k ramenu...
ale uz nie je povinne tbc tak zastavili vyrobu....
a tak josh dostal tu klasicku, ako vy, kde to opucha no hroza..

neboj zmizne ato samo daj tomu cas...
ale v ziadnom pripade to nevytiskaj..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mami.sk
25. apr 2009

veronika - aj terezka mala to miesto ockovania zahnisane, ale postupne sa jej to zahojilo 😉 ked pojdete v 3. mesiaci na ockovanie na hexa a prevenar tak to lekar pred ockovanim kontroluje ci je to zahojene 😉

veronika81
25. apr 2009

Ďakujem vám, aspoň viem, že je to v podstate bežné.. Doktorka aj povedala, že ak to nebude v poriadku v 3. mesiaci, tak sa nemôžeme očkovať ďalej. Pevne verím, že dovtedy to bude ok. Tak budeme ďalej čistiť a budem to sledovať.. Dúfam sa to bude zlepšovať.

veronika81
25. apr 2009

Takže dnes po kúpaní, ako som ho vyberala z vaničky, už mu odtiaľ vytekal hnis, pomaly som mu to povytláčala (veľa toho bolo 😒 ), vyčistila ešte liehom. Hádam to už bude v poriadku 😉

danu
14. sep 2009

• 1d, snž • Dnes o 17:50
ahojte holky, nemáte nejaký zoznam, kedy očkovať babo? vlastne od narodienia až kým nevyrastie? náš dr. nás nijako neinformuje, vôbec neviem, kedy mám vedieť o očkovaní malého. nerada by som niečo prepásla...máte s tým nejaké skúsenosti? ako funguje komunikácia s vašim dr.?dakujem

vanish1 • 1d • Dnes o 21:00
očkovací kalendár máš tu http://www.uvzsr.sk/docs/info/epida/ockovaci_ka...

ináč poznáš stránku www.rizikaockovania.sk
www.rozalio.cz
www.ockovanie.org