Očkovanie a homeopatiká

kataryna25
21. okt 2014

Ahojte, zajtra ideme na tretie ockovanie. Malinka ma trosku sopliky tak neviem ci ju dr. zaockuje. Davam jej oscilocoscum, chcela by som jej dat aj homeopatikum Thuya - na prevenciu proti neziaducim ucinkom pri ockovani, len neviem ci jej to mozem dat ked jej davam aj oscilo. Nema s tym niekto skusenosti?? Dakujem

marcelatje
21. okt 2014

@kataryna25 hlavne nedávaj očkovať ak je malá chorá.

zita19
21. okt 2014

@kataryna25 ked ma sopliky NEDAVAJ ju ockovat, len oznam, ze ste chore a objednaj sa na iny termin, ked mala bude OK. Pri ockovani ma byt dieta uplne ZDRAVE a ani v rodine sa nema vyskytovat akakolvek infekci za posledne 2 tyzdne pred ockovanim.
Ci jej pomozu homeopatoka necham posusdit a rozhodnut teba. Ja im neverim.

loxa
21. okt 2014

ked je chora, chod do poradne s tym ze je chora..zaockovat vas moze aj o mesiac

zita19
21. okt 2014

@loxa tak ist s nachladenym a teda infekcnym dietatom na poradnu medzi zdrave deti sa mi zda dost scestne... A ano, ockovanie treba odlozit kym bude zdrava. To sa da vybavit aj telfonicky bez navstevy ambulancie.

loxa
21. okt 2014

no, u nas je poradna vtedy ked su tam aj chore deti...Dr na to nema presny termin..u nas sa poradna hovori ta prehliadka..@zita19 aby sme sa chapali...ale malo by to byt tak ze doobeda ordinacia, poobede poradna

zita19
21. okt 2014

@loxa no tak pani doktorka to nejak flaka...

loxa
21. okt 2014

@zita22 uz dostala zopar upozorneni aj na ine veci, ale tak su tu len dve a tato je ta lepsia volba..

zita19
21. okt 2014

@loxa to je mi luto, ze nemate sancu dosiahnut napravu

edko22
1. dec 2014

@kataryna25 K OSCILLOCOCCINUM mozes podavat cokolvek. Ma riedenie 200CH. Pre predstavu je to koncentracia ako by si naplnila slnecnu sustavu vodou a pridala jednu molekulu vytazku z kacacej pecene/srdca (Anas barbariae, hepatis et cordis extractum).

http://www.boiron.sk/filmy/oscillo.mp4