• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Očkovanie do nožičiek. Bolo v tom aj očkovanie proti kiahňam?

10. júla 2009 
baby, moja mala absolvovala ockovania do noziciek v UK, neviete nehodou,ci v tom boli aj ockovania proti ovcim kiahnom??? vsetky deti v jej skolke maju...ona nic :unamused: ved nieze by som nebola rada, ale aby som vedela ci to este mam cakat, ci je ockovana a preto nic.diky, ju
5. júl 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli, v karte alebo očkovacom preukaze Dessinky to musí byť napísané :wink:
5. júl 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nase M ma za sebou vsechna zakladni ockovani v UK (primerene veku) a jsem si jista, ze vakcina proti nestovicim se picha zvlast na pozadani ci po debate s dr. Mozna to ale v dobe ci mizte, kde jste zili vy bylo jinak. julia mas jeste red book? (urcite to tam vyctes)
6. júl 2009 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julia co ja viem tak neockuju,moj maly mal kiahne min.rok,a co som pozerala na nete ,tak sa da zaockovat na sukromnych klinikach.
6. júl 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco sa to pytas tu na fore a nespytas sa pediatricky?
6. júl 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Markiza, asi preto, že v UK už nežije :wink:

Julia, neviem, ako v UK, ale vo FR nie sú kiahne v povinnom očkovacom (ani odporúčanom) kalendári.
6. júl 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak si nemala vyhrady k ockovaciemu planu, tak potom zaockovana zrejme bude.
6. júl 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem, zistila som, ze nie, ockuju to az okolo 18mesiacov a to sme tam uz neboli, markiza...pretoze si tu baby zvyknu pomahat, tak preto sa tu pytam, dakujem este raz. :dizzy_face:
8. júl 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobra tema, sice viem, ze standardne sa v UK ovcie kiahne neockuju, ale vie mi niekto poradit ako sa da k tomu ockovaniu dostat? Staci poziadat GP? Este nie som rozhodnuta, ci malu chcem dat ockovat, zatial si len zbieram info.
Viete este o nejakych dalsich nepovinnych ockovaniach, ktore by stali za pozistovanie?
Dik.
8. júl 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka1 ... pokial ja viem, ...vakcina proti TBC v nasom pripade bolo ako dostat sa na slavnostny obed ku kralovnej. Musela som klamat, ze ideme na dovolenku do Indie :grinning:
No mnohe mamicky nemali problem dostat sa k tomu ockovaniu aj napriek tomu, ze SR je v low risk kategorii. Tak neviem preco my sme to mali take strastiplne... :confounded:
10. júl 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wild.horses a to načo? Sára TBC nemá a ani mať nebude. Nevidím dôvod.
10. júl 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok