Očkovanie od 1.7.07 pre nedonosené detičky. Máte info?

smartik11
9. júl 2007

Ahojte baby!Neviete nahodou o tomto ockovani citala som clanok v novinach ze od 1.7.2007 budu ockovane deticky predcasne narodene a s nizskou porodnou hmotnostou zo zlavou,poistovna by mala uhradit 97%z ceny ak mate niektora viac info o tom ozvite sa.Je to ockovanie proti pneumokokov.Dakujem a pozdravujem! 🙂 🙂 🙂

ena
9. júl 2007

smartik: je to spomenute aj v mama a ja casopise, strana 93 .. len som to necitala este.. a je tam odkaz na link www.pneumokok.sk a tusim aj na babetku.sk bola podobna tema, skus si pohaldat

bubaczik
9. júl 2007

no mna to tiez zaujima,pocula som o tom nieco,len som nevedela,kto spada do rizikovej kategorie..kedze sme sa narodili po dokonceni 36tt,tak by sme mali mat narok aj my..no uvidime,zajtra mame poradnu,tak sa popytam 😉

smartik11
autor
9. júl 2007

Ahojte baby!Dakujem za odpovede ved aj ja som chcela dnes zavolat nasej doktorke,ja som to citala len som si myslela ze ci nahodou uz niektora nebola s babetkom na toto ockovanie.Do tejto kategorie patria deti predcastne narodene do 37 tt s nizsiou porodnou hmotnostou ako 2500g a ze to plati pre deti do 2 rokou a preto som sa pytala.My budeme mat v septembri 2 🙂 🙂