Očkovanie po 5. roku

montemotherone
19. aug 2019

Ahojte. Sú tu rôzne staršie diaskusie, preto by som rada počula nejaké novšie skúsenosti. Viem, že je to individuálne, každé dieťa zareaguje inak. Synček bol doteraz očkovaný vždy, ale teraz už zvažujem. Má slabšiu imunitu. Aj napriek tomu že je v kolektíve, je často chorý. Niekedy s teplotami, niekedy bez. Túto sezónu 4 x laryngitída, z toho 2x už nemohol dýchať. Vždy pomôže len Medrol. Alergie nepotvrdené. Na tento stav mi jednoducho príde očkovanie veľké riziko 😕

lucinika
20. aug 2019

@montemotherone skus sa poradiť s lekárom, očkovanie môžete preložiť. Dieťa musí byť zdravé minimálne 2 týždne, žiadny soplik ani nič podobné. Inak nema syn problém s mandľami?

montemotherone
autor
20. aug 2019

@lucinika nosne mandle sme vybrali v januári. Teraz v júli mal laryngitidu posledný krát. Mám obavy aby sa nespustilo niečo horšie. Na alergo sme sledovaní+ berie liečbu na podporu imunity

lucinika
20. aug 2019

@montemotherone ja by som v takomto prípade odložila očkovanie. Porad sa aj s pediatrom, môj syn 5.rocne očkovanie nemal, nevedela som o ňom a lekár ktorého sme mali predtým nám neposlal ani pozvánku na očkovanie ci preventívnu prehliadku. Po zmene mame lekárku a preockovanie sme zhodou okolností mali dnes v 8 rokoch.

carimari
Odpoveď bola odstránená
Zobraz