Očkovanie 11 ročnej proti rakovine krčka maternice

cukrovinka
4. dec 2017

Ahojte..chcem sa spytat ci ste davali niekto ockovat svoju slecnu proti rakovine krcka maternice...uvazujem nad tym...skusenosti??? Dcera ma 11rokov Dakujem pekne

adsumus
8. dec 2017

@dadadada1 na jednej strane bubačenie, arogancia a vysmech, citová manipulácia antivaxerov na strane druhej solídne vedecke dokazy, rozhodnuť sa by nemal byť problém. pre inšpiráciu

https://dennikn.sk/963654/za-obhajobu-ockovania...

obrázok si nevšímaj

anicka766
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anicka766
8. dec 2017

@dadadada1 pocuvni svojho ex a radsej dceru vzdelavajte o sexualnej vychove a striedani partnerov

prevenar
8. dec 2017

@teegreen jo .."zadarmo" ..za peniaze , ktore kradnu nam 😀

prevenar
8. dec 2017

@dadadada1 aspon EX ma zdravy rozum a nechce pripravit vase dieta o zivot. ^^ chod sa s nim porozpravat na kavu, ze preco ma taky nazor. mozno sa dozvies nieco realne, co od lekarky - predavacky vakcin , z ktorych zije mozes asi tazko ocakavat.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
prevenar
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mam1na
8. dec 2017

Ach, fakt si treba aj 1000× zvážiť to očkovanie, a tomuto by som ja už neverila vôbec, táto vakcína ešte vonkoncom nie je preverená a testuje sa priamo až na tých, ktorí ju už majú v tele... Je to ruleta a vabank so zdravým človekom. 😢😔

aristka
8. dec 2017

@prevenar lekarky predavacky vakcin...to je hanenie jej povolania ...hlavne od nicku ,ktory tu propaguje cisticku vody ,,cudnu,,za 300 eur...

timilv
8. dec 2017

@dadadada1 kľudne mi napíš správu, môžem Ti napísať moju skúsenosť 🙂

prevenar
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
libawet
8. dec 2017

@cukrovinka rakovinu krčka maternice spôsobuje ľudský papiloma vírus HPV (human papiloma virus). Je to bežný vírus, ktorý sa vyskytuje rovnako u mužov ako aj u žien a nakaziť sa ním môže každý, kto žije aktívnym sexuálnym životom. Pravdepodobne až 80% obyvateľstva je infikovaných týmto vírusom.
Väčšina z týchto infikovaných sa vírusu zbaví bez toho, aby o ňom vedeli a dôležité je, že bez toho, aby u nich vírus spôsobil akékoľvek zdravotné ťažkosti. Vírusu ženy, ale aj mužov, zbaví ich správne fungujúci imunitný systém do dvoch rokov. Prítomnosť HPV u ženy či muža teda nie je ochorenie.
Dá sa mu predísť používaním kondómu alebo znížením promiskuity, teda vernosťou 🙂.