Očkovanie proti tuberkulóze

ivka5386
17. jan 2014

Maminky dali ste svoje deti aj proti tuberkuloze? uz to nie je povinne .... ak ano preco ? ak nie preco? dakujem za odpovede

sanym
18. jan 2014

@ivka5386 Toto očkovanie malo množstvo NÚ, hovorili o tom dokonca aj mnohí lekári: http://mia.sk/vseobecne_inf/denna_tlac/m_clanok...

bralilienka
18. jan 2014

nedali sme a to nám zachránilo život. nám k otrasným následkom pomohla 1.hexa a synfloriix. po tbc by už tu malá nebola. nič dedičné, len vzniknuté vdaka toxínom. dakujeme zdravotníctvu, farmafirmám a médiám, ktorým tento stav pre obrovské zisky z celoživotne chorých detí vyhovuje. toť vsjo odo mňa. pekný deň a rozumné rozhodnutie, ktoré nikdy neoľutujete. my ľutujeme.

iwesska
18. jan 2014

Bohuzial, moj syn to dostal este v case ked to bolo povinne a ja som nevedela ze sa to ockuje uz 4 dni po narodeni. Inak by to v zivote nedostal. Mali sme komplikacie - obrovsku uzlinu na klucnej kosti, hrozilo jej operacne vybratie, pripadne uzivanie tazkych liekov proti TBC, rok sme chodili na kontroly. Ma 3r. a uzlinku ma stale hmatatelnu. Preto za mna ockovanie proti TBC uz nikdy!