Očkovanie. Ste za alebo proti?

erikasadek
14. júl 2008

ahojte ja osobne som za vakcinaciu ale v mnohych prispevkoch vidim ze niektore vahate a niektore mate zlu skusenost s lekarmi ich pristupom alebo zlou informovanostou co sa tyka urcitych vakcin tak akoje to s vami ake su vase skusenosti a nazory?

tanapeta
4. mar 2013

@zaockujteajslnko stačí, keď im dr. dopomôže k celoživotným invalidom. To sú zisky na dlhé roky.. Inzulín,,psychické lieky určené autistom na ukľudnenie a pod.
Niektorí už vieme veľmi dobre o čom to celé je.

adsumus
4. mar 2013

@zaockujteajslnko Ty buď úprimný, kto platí teba, aby si loboval za rozšírenie infekčných chorôb?

nikimax
4. mar 2013

@tanapeta neviem, či si sledovala, výborný dokument. serial na PRIMA COOL......volá sa Konšpiračná teoria......vo včerajšej časti bolo, že sa skúmal vývoj niektorých chorôb v labákoch na ostrove Plum island v USA...Všetko tajné....prísne strážené.......Zistili, že konšpiračná teoria o tom, vlastne je PRAVDA.....Z týchto labákov unikli chuťovky- umelo vytvorené.... pokusy s kliešťami, komármi,infikovanie kráv.....lymská borelioza, slintačka-krívačka (r. 2001).....Ide o veľmi vážnu vec- nemusím hovoriť o škodách.........Labáky založil bývalý nacista......kto nevidel- odporúčam.....

tanapeta
4. mar 2013

@nikimax ako sa volal ten nacista? Ale veď aj prasacia chrípka je umelo vytvorený vírus. Očkovanie bolo o 4 mesiace skôr ako samotný vírus vypustili. Náhodne v čase krízy v roku

zaockujteajslnko
4. mar 2013

ja si myslim, ze ockovanie latkami GlaxoSmithKline sposobi ze deticky su chore ovela viac... a to prinasa zase len peniazky pre pediatricky a samotnemu GlaxoSmithKline....

dokaz? moje dieta nema jedinu latku od GlaxoSmithKline v organizme............je plne zdrave a nebralo jediny penicilin a pediatricka ani nevie ako vyzera!

veriiii
4. mar 2013

@zaockujteajslnko noo, ja si myslim,ze jej platia 1000/eur na tyzden.😀 ale prikladam link, nech sa paci, mozete sa opytat a hlavne davat podnety a staznosti priamo u vyrobcov-, tu je aky taky zoznam, nielen glaxo...http://www.cdc.gov/vaccines/pubs/pinkbook/downl...

tanapeta
4. mar 2013

@zaockujteajslnko my sme prestali chodiť k pneumologičke, posledné predpísané lieky na imunitu mám doteraz doma v krabici.. Záhadne neboli chorí a podotýkam, že dr. nezabudla podotknúť ako im tie lieky pomohli. Práve tie, ktoré mam doma v skrini v krabici a čakajú na vyhodenie. Ani my nebývame chorí vôbec a to mám 3 deti. ATB ani neviem kedy brali. A dr. nás volá tiež len na preventívky a očkovania

veriiii
4. mar 2013
veriiii
4. mar 2013

@tanapeta tiomersal sa uz nenachadza v detskych ockovacich latkach, tak aky autizmus?

zaockujteajslnko
4. mar 2013

@adsumus
mna neplati ziadne GlaxoSmithKline. Som rodic svojho dietata do ktoreho sa GlaxoSmithKline snazi naockovat sracky 1.triedy a kde sa mi ruvz vyhraza pokutami ked tieto sracky a jedovate latky GlaxoSmithKline nenecham skusat na svojom zdravom dietati.

GlaxoSmithKline sa snazi urobit z mojho dietata ockovanim otroka farmacie, kde nasledne bude GlaxoSmithKline predavat dalsie "lieciky" az so smrti

GlaxoSmithKline a jeho biznis na niceni zdravia detom v akcii........zacina to peknym letacikom u pediatricky konci stovkami liekov a zlyhanim organizmu, alebo rakovinkou ze ano....

tanapeta
4. mar 2013

@veriiii to si snáď nemyslela vážne, že? 😀 Vieš presné zloženie vakcín?? Ozajstné zloženia a ozajstné množstvá??
Milujem, keď tu presviedčajú takí, čo o NÚ nemajú ani páru, nezažili len prečítali alebo dostali informácie od "kompetentných"
Očkovanie už dávno nie je to, čo bývalo. Jeho cieľom nie je chrániť. Ako fakt nik nechápe? Tak ako našim politikom nejde o naše blaho....toto je presne to isté.
Prachy hýbu svetom a majú väčšiu hodnotu ako zdravie

kvieta
4. mar 2013

@zaockujteajslnko Ako doprovod dieťaťa, nie len na očkovanie, máš zo zákona nárok na P 7x do roka a to je pokiaľ viem hradené zamestnávateľom dennou priemernou mzdou.

zaockujteajslnko
4. mar 2013

@kvieta
a ked nie som zamestnanec? 😀 moja...

zaockujteajslnko
4. mar 2013

@tanapeta
tak ako sa z potravin urobila za ostatne 2 dekady len fraska s prichutou a 1% obsahom danej latky, tak sa doslovne zneuzilo aj v socializme budovane povedomie ludi ze "ockovat sa treba, je to prospesne".

Sucasne ockovanie nema nic spolocne so zdravim ludi, naopak je ucelom presne opak. Ucelom ockovania v sucasnosti je urobit deti chorymi!!!!!!!! urobit deti zavisle na liecikoch, urobit z deti nic ine len farmu na uzivanie liekov...

Cim viac chorych tym vacsi zisk, a ked je uz niekto chory, tak nema na vyber musi uzivat dalsie lieciky, a zisk sa nabaluje....

Zdrave deti chce mozno spolocnost ale nie pediatricky a uz vobec nie farmafirmy.... chape toto uz konecne niekto?!?!

zaockujteajslnko
4. mar 2013

Nadnarodnej spolocnosti ako je aj GlaxoSmithKline nicim nezalezi na zdravi osob v nejakej spolocnosti. Oni potrebuju vyrabat a predavat lieky!!!!!

Clovek s neockovanym dietatom ktore je zdrave a u pediatricky sa okrem povinnych poradni neukaze ako je rok dlhy (ako to moje dieta), ani spolocnosti GlaxoSmithKline neprinesie ziaden zisk. Zato napichane dieta co je sustavne u pediatricky po ockovani latkami GlaxoSmithKline sustavne so soplikmi, s chripkami, s anginami, s hnackami, alebo aj s niecim lepsim vynasa, proste vynasa zisk, prinasa....

cize volajme povinne ockovanie pravym menom a to je ockovanie = inicializaciu zisku pre GlaxoSmithKline

tanapeta
4. mar 2013

@zaockujteajslnko treba nejako zredukovať populáciu. Aby v budúcnosti nebol plodný len každý tretí pár ☹

zaockujteajslnko
4. mar 2013

@tanapeta
samozrejme take radosti ako umele oplodnenia vynasaju pomerne dobre, preto sa to oplati pockat aj 10-20 rokov na takuto lahodku.. dovtedy treba ale tlacit pekne letaciky s vycivenymi xichatami a manipulovat tych co sa zmanipulovat este daju aby si dali do seba napichat hocico a pekne sa usmievat a hlavne cakat..... cakat, vsak ono je to iste, peniazky sa posypu...

potom pride zachranca nemenovana farmafirma a ponukne "riesenie" 😀 ........nebude inej sance len to od nich kupit....

klasicky scenar, len hlupak to nevidi....

veriiii
4. mar 2013

@zaockujteajslnko v tehotenstve sa normalne robia protilatky na rubeolu, ja som otehotnela ako 33 rocna a mala som velmi vysoky titer!

veriiii
4. mar 2013

@zaockujteajslnko boze, tie konspiracne teorie, sa stavim,ze cele noci nespite,len konspirujete😀.

veriiii
4. mar 2013

@zaockujteajslnko moja generacia bola tiez ockovana, vacsimi svinstvami a sme boli zdravsie deti ako dnesne..nesuvisi to s ockovanim,ale celkovym vyvojom zivotneho stylu..a celkovym znecistenim..

kvieta
4. mar 2013

@zaockujteajslnko Poraď sa so svojou ekonómkou, ako uplatniť v praxi finančné zvýhodnenie SZČO, aj to je kompenzácia za Tvoj "bezplatný" doprovod svojho dieťaťa do zdravotníckeho zariadenia🙂 "ZLATO"😀

martinjasen
4. mar 2013

Je mi luto, ze sa tu nemozeme slusne rozpravat o ockovani. Su tu uzivatelia z oboch nazorovych skupin, ktory prenasaju temu do osobnych sporov.

Z toho dovodu temu uzamykam. Pripadne vytvorene duplicitne temu budu uzamknute.

Ak sa chcete dotazovat o ockovani odporucam navstivit skupiny, ktore sa tejto teme venuju.

Martin Durina
Asmira Team