Očkovanie. Ste za alebo proti?

erikasadek
14. júl 2008

ahojte ja osobne som za vakcinaciu ale v mnohych prispevkoch vidim ze niektore vahate a niektore mate zlu skusenost s lekarmi ich pristupom alebo zlou informovanostou co sa tyka urcitych vakcin tak akoje to s vami ake su vase skusenosti a nazory?

adsumus
22. feb 2013

@janano A načo to mám ako dokazovať? To sú rizikové faktory. Treba sa zamyslieť.

nikimax
22. feb 2013

@adsumus prestaň s takýmito trapnými špekuláciami, už som ti to písala....načo tu podsúvaš komu dalšie úvahy.....Na nás konkrétne sedí len bod č. 3 Vakcíny.......Až s tým rozdielom, že vakcíny (mmr) autizmus spôsobili u ešte zdravého dieťaťa, ktoré dovtedy nemalo autizmus ani iné NU z predošlých vakcín.....Bod č. 4 je haluz, lebo už sa jedná o poškodené dieťa, teda PO vakcíne......apropo: neviem ktorá matka dovolí svojmu dieťaťu, aby sa ládovalo pieskom a novinami... 😲 😲 😲

zigzag
22. feb 2013

@adsumus ved som precitala ..... 😉

janano
22. feb 2013

@nikimax presne tak...kto chce, ten pochopi

adsumus
22. feb 2013

@nikimax Vy ste fakt asi z inej planéty.Aké špekulácie? To je výskum, ktorý robil Inštitút pre výskum autizmu. Vieš prečo to robia? Lebo príčina autizmu je neznáma. Samozrejme, nemusíš mi písať, že matka vie najlepšie. Ty vieš, čo vieš, ostatní ľudia to skúmajú. Dovolíme im to?

janano
22. feb 2013

@adsumus jasne, dovolime... a povedz, kto plati tie vyskumy? Budeme sa tu donekonecna natahovat?

adsumus
22. feb 2013

@janano Všetci ľudia na tomto svete sú skorumpovaní v momente, ked vám nezapasujú do vaších teorií. To je na smiech priatelia. Len mna ste obvinili neprávom a som ochotná to dokázať aj na súde, kde len chcete.Ja vám neverím takmer nič.

nikimax
22. feb 2013

@adsumus Príčina autizmu je neznáma akurát tak pre teba.....Ja som vznik autizmu pozorovala v priamom prenose u svojho syna na vlastné oči.....sú to čisté špekulácie, aby zahmlili skutočnú príčinu vzniku povakcinačného poškodenia, daj si to vysvetliť !! Skúmajú to len na oko, aby akože niečo s tým alarmujúcim stavom robili.....Ale nechcú v skutočnosti, aby to vyšlo najavo......lebo súdy.......a koniec biznisu....... 😝 😝 😝 😝 Táto pravda by položila veľmi veľa ľudí.... a majetku...

adsumus
22. feb 2013

@nikimax Prestante byť paranoidní, ved to je hrozné ako rozmýšľate. Autistické deti majú pravdepodobne nejaký problém s črevami a to im robí pri očkovaní problém. To je len môj názor.

janano
22. feb 2013

@adsumus ale ved never, nikto ta za to bit nebude .... korupcia vo farmaceutickom priemysle je uz davno dokazana, a ten, kto chce, vidi, ako cely ten system funguje. Ale kludne maj oci zatvorene, alebo sa otoc a divaj na druhu stranu...vazne.

nikimax
22. feb 2013

@adsumus Koho nazývaš paranoidným???..........Problém s črevami začína po očkovaní, nechápeš to, že pred tým žiadne problémy neboli???To máš aj v príbalových letákoch....hnačky (proste rozbité trávenie+ XY dalších vecí) Všetko sa do času očkovania nevyskytovalo !!!!! Tvoj názor je nekomplexný, útržkovitý a špekulatívny.......Ako keby si schválne hľadala, že to tak nemohlo byť.....na základe ničoho.....

adsumus
22. feb 2013

@nikimax Tuším si chcela, aby sme si nepísali, tak čo vypisuješ. Ja viem, že sa ti môj názor nepáči, ale toto fórum nie je len pre teba a tvoje názory, ale pre všetkých a všetky názory.

daneso
22. feb 2013

@adsumus prepáč ale tie amalgámove blomby je dobrá blbost to všetci čo tu píšeme by sme boli autisti 🙂 naši rodičia mali v ustach poniektori aj zlato.... 🤐

nikimax
22. feb 2013

@adsumus No hlavne, že toto forum je pre teba a tvoje vymyslené a pochybovačné sci-fi teorie.......Jasné, nebudem ti už nič písať, ale ked uvidím, že sa až príliš odkláňaš od normálu a zdravého úsudku (teda čo sa vakcín týka)---zareagujem----či sa ti to bude páčiť, alebo nie 😉 😉 😉

tanapeta
22. feb 2013

@adsumus výskum zaplatený firmou pfizer alebo Glaxosmithkline atď.??

adsumus
22. feb 2013

@daneso To musíš adresovať na ten inštitút, že ty si to zhodnotil ináč, nech si to opravia.

tanapeta
22. feb 2013

@nikimax pripajám sa. Sme taktiež rovnako poškodený ako vy tou istou vakcínou

adsumus
22. feb 2013

@nikimax Ak budú ten normál a zdravý úsudok pre teba predstavovať názory ľudí zo slobodyvockovani tak to budem odchýlená stále. Ináč reagujte koľko chcete, mne iný názor ako môj nerobí problém. Ale už mi začalo silno vadiť vaše urážanie. A to nie je paranoja, vidieť stále všade spiknutia, vytvárať konšpirácie a navrch ešte obvinovať iných, že robia konšpirácie?

hajanka
22. feb 2013

@adsumus ja si tiez myslim, ze ta vasa alergicka reakcia na ATB (ktore konkretne?) nebola urcite reakcia na ATB ale nejaky problem s crevami (kozou, neviem cim este.. popis podrobnejsie tu reakciu) a len sa to nahodne objavilo pri uzivani ATB
toto klamstvo a neplozeny nazor ti jednoducho musim vyvratit, odkial cerpas tie informacie?

janano
22. feb 2013

@hajanka alebo ma analganovu plombu a prenieslo sa to na dieta, ... co myslis?

adsumus
22. feb 2013

@hajanka Ježíš, čo vás furt straší ako moje decko zareagovalo na atb? Tam si prečítaj aký blahodárny vplyv majú atb na organizmus detí a prestan sa zaoberať jedným prípadom. Nemám to potvrdené, nebudem tu o tom vypisovať.

hajanka
22. feb 2013

@janano bingo ! ! ! to bude urcite ono 😎

hajanka
22. feb 2013

@adsumus ak si dobre spominam, ty si tu ako prva nadhodila diskusiu o ATB 😉 v suvislosti s neziaducimi ucinkami, tak odpovedaj

janano
22. feb 2013

@hajanka vidis... ani to nema potvrdene 😎

janano
22. feb 2013

@adsumus ano, ze sa musime ockovat, aby tvoje dieta nemuselo brat ATB v pripade nakazy od nas...

hajanka
22. feb 2013

@janano to mi bolo jasne od zaciatku 😉

adsumus
22. feb 2013

@janano
@hajanka Taký smajlík,čo si ťuká na čelo sa ako robí?

hajanka
22. feb 2013

@adsumus to sa robi tak, ze si na neho zatukas 😎

pochopila som spravne, ze odpoved nemas a cely cas tu len trepes dve na tri, hlavne ze TY vies co je klamstvo a co pravda 🙂

nikimax
22. feb 2013

@adsumus Máš pravdu, že tu bolo nejaké urážanie, stačí pozrieť dozadu, koľko príspevkov ti zmazali.....celkom dosť aj provokačných.....a hlavne sa vráť k danej téme (očkovanie), čo je tiež tvoj problém......a ked chceš silou- mocou zostať s názorovo pokrivenou chrbticou, za to naozaj nikto z prítomných nemôže................ 😝 😝 😝

ajka30
Odpoveď bola odstránená
Zobraz