Očkovanie. Ste za alebo proti?

erikasadek
14. júl 2008

ahojte ja osobne som za vakcinaciu ale v mnohych prispevkoch vidim ze niektore vahate a niektore mate zlu skusenost s lekarmi ich pristupom alebo zlou informovanostou co sa tyka urcitych vakcin tak akoje to s vami ake su vase skusenosti a nazory?

jarhal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarhal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pectore
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pectore
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adsumus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bettypo
2. feb 2013

aj tuto temu treba asi zamknut. Na zaklade vlastnej skusenosti mozem povedat ze v tejto veci nie su zajedno ani ludia z oblasti mediciny a farmacie. A tiez maju obavy z ockovania vlastnych deti. V nasom skorumpovanom state a pri sucasnej legislativnej uprave ockovania a takto nastavenom systeme sa budu popierat neziaduce ucinky ockovania.Sme idealna krajina na zavedenie dalsich povinnych vakcin. Zbytocne sa tu urazate

kvieta
2. feb 2013

@bettypo Nemyslím, že tu niekto popiera existenciu NÚ.

bettypo
2. feb 2013

@kvieta fakt? skus sa popytat niektorych mamin ako lekari reagovali na ich oznamenia. najoblubenejsie slovne spojenie je casova suvislost tam je ale pricinna nie.takto odpalkujes vsetko,co nevyhovuje. Viem co som napisala aj preco,dalej to nebudem rozvadzat

adsumus
2. feb 2013

@bettypo Každý liek má nežiadúce účinky, u niekoho sa prejavia, u niekoho nie. Čo sa na tom zmení, ak zamknú tému? Obavy máme všetci, zo všetkého, taká je doba.

irriss
2. feb 2013

Je to jako Televizni noviny..sama Cerna kronika, ..ale to, ze se nekdo uzdravil, zachranil a nebo mel a dosahl neco pekneho, prospesneho..se jen tak lehko nedozvime..
Protoze pozitivni zpravy nejsou brany stejnou merou jako Cerna kronika...cerna kronika a zle zpravy JSOU ZADANE.. 😔 - to je doslova komunikacni a medialni obchod..

Nabidka / poptavka 🤐
nastupuje alarm,panika, neinformovanost,zkreslene pravy a...nevyvazenost informaci..Pekne/zle...
Zlo vzdy lidstvo pritahovalo..jako negativni zpravy...asi tak..kdo nerozumel, nevadi..ale jeto k TEME..takze nemusite zadat o smazani z duvodu bodu "mimo tema"..😉

jerryjanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adsumus
2. feb 2013

@irriss 😨

adsumus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvieta
2. feb 2013

@irriss Ak som to správne pochopila, tak si mala na mysli to, že sa obchoduje s empatiou ľudí a správy o smrti, chorobách dokážu v ľuďoch vyvolať väčšie emócie ako správy o uzdravení, úspechu a pod.

jerryjanka
2. feb 2013

@adsumus na to sa nič ine povedať nedalo bolo to odoslane adminovi aj z mojej strany.

irriss
2. feb 2013

@kvieta
a ze jde o nevyvazenost obou stran...Napr, konkretne k Teme..
prevazuje tu bolest a poskozeni zdravi zavinene ATB
ale uz tu nikdo nepise,kdo se uzdravil a komu ATB zachranilo zivot.. ☹

... ve skole moje deti povinne sbiraji "penizky" na tv. zakladni balicky pro deti 3.sveta..neverim, ze je v techto balickach vedle presnidavky,ucebnice, sesitu i obycejne tuzky pribalena davka smrti ☹

adsumus
2. feb 2013

@irriss To sa mýliš, tu prevažuje bolesť zavinená vakcínami.

irriss
2. feb 2013

@adsumus
vzdyt ano.. 🙂 😉

adsumus
2. feb 2013

@irriss nerozumiem ti, napíš to jasnejšie

kvieta
2. feb 2013

A chýba aj diskusia o tom, ako predísť NÚ po očkovaní - ale nie iba "neočkovať".

irriss
2. feb 2013

@adsumus ANO..v teto Teme prevazuje CERNA kronika.. 😉

precti si vsechno,co jsem napsala... znovu..a pochopis.. 😉

jerryjanka
2. feb 2013

proste každá tema kde sa povie niečo proti očkovaniu je zahltená osobou ktorá sa vyžíva v bolesti iných - okrem sukromnej temy. tiež som za to aby sa to zamklo aj tu

adsumus
2. feb 2013

@jerryjanka Povedz, kto sa vyžíva v bolesti iných?

bettypo
2. feb 2013

@adsumus ano ale toto je povinne a tych vakcin nemas vela na vyber.dost ma prekvapilo vyjadrenia nemeckej kancelarky o bezpecnych vakcinach pre urcitu skupinu.to asi nebudu tie co pichaju nasim detom

adsumus
2. feb 2013

@bettypo Mna konspiracne teórie nezaujímaju, dodaj fakty.

bettypo
2. feb 2013

@adsumus http://www.spiegel.de/wissenschaft/medizin/schu...
ja som sa tu neprišla s Tebou vypravdovavať. Bola to bežne dostupná informácia, bolo to v riadnych správach, na internete ako bežná správa o špeci vakcínach

adsumus
2. feb 2013

@bettypo daj to do anglictiny,prosim

adsumus
2. feb 2013

@adsumus uz netreba ide o prasaciu chripku, dalsie zavadzanie z vasej strany

erikasadek
autor
2. feb 2013

ahjte tuto ale vrie
boze moj ked som zakladala temu pred 5 rokùi netusila som ze bude znova ^po 4 rokoch vyhrabana a tak ohnivo vedena!!!!

je smutne ze uz nedokazem na koniku vizst rozhovor konstruktivny ako predtym ale hned vsetko sa meni na hadku a zvlastne je vzdy tie iste osoby to dokazu rozhorcit.... 😅 🙄

petot
2. feb 2013

@adsumus O tej vakcíne sa spočiatku uvažovalo ako plošne povinnej pre všetkých, "lebo pandémia". Nakúpili sa kamióny vakcín. Iba vďaka veľkému odporu verejnej mienky po celom svete nakoniec zišlo z plánu masového očkovania. Takže s témou "Očkovanie. Ste za alebo proti?" to podľa mňa celkom jasne súvisí.