Očkovanie. Ste za alebo proti?

erikasadek
14. júl 2008

ahojte ja osobne som za vakcinaciu ale v mnohych prispevkoch vidim ze niektore vahate a niektore mate zlu skusenost s lekarmi ich pristupom alebo zlou informovanostou co sa tyka urcitych vakcin tak akoje to s vami ake su vase skusenosti a nazory?

tanapeta
22. feb 2013

@pectore asi si tomu správne nepochopila. Náhoda v tomto význame bolo to, že presne tie isté príznaky, nežiadúce účinky presne u tej istej vakcíny. Trošku čítaj viac a potom rieši druhých dobre?
A hlavne neurážaj, že sa tým kŕmime od rána do večera.. To asi ťažko vieš, niekto sa musí aj starať o tie postihnuté detičky. Rodič takéhoto dieťaťa to má v paži či je to z očkovania alebo to bolo dané, tak tu nerieš prosím ťa, že to naschváľ zvaľujeme na vakcíny. V danom období sa to dieťa vážne zmenilo tak náš zdravý rozum nám dáva jasne najavo, že asi vakcína nebola košér. Na každej vakcíne sú určité upozornenia za ktorých okolností sa nesmie očkovať. Asi prečo to tam je?? čo keď tie deti boli zaočkované práve v takom období, že im to ozaj uškodilo? Prečo to tam je asi napísané.
Nespochybňuj prosím ťa niečo a niekoho, kto to ozaj zažil. Asi vieme o tom viac ako ty čo si len čítala a myslíš si alebo si za svoj názor niekým platená. Môžeme sa potom raz niekedy o tomto baviť, keď sama budeš mať dieťa a bude ti následnú noc po očkovaní vrieskať celú noc a nebudeš ho vedieť utíšiť...možno na to sama raz prídeš

hajanka
22. feb 2013

nezabudajme, ze cast z tychto "vakcinofobistov" to MA potvrdene lekarom!
ci uz pisomne, alebo medzi 4-mi ocami, ale ma!
... jasne, ale niekoho su aj toto len nahody, klamstva alebo zlyhanie lekara?!?!? 😕
ta co si upravuje fakty aby jej pasovali do jej teorie a chyta sa poslednej slamky, predvadza svoje zufalstvo v uz totalne nezmyselnych konspiraciach, alebo sa maximalne nudi, ta tu bude sudit vsetkych co klamu, lebo ona je ta ktora pozna 100% klamstvo a pravdu... no to iste 😉
... ista cast to potvrdene nema, napriek tomu ale ti rodicia nie su slepi ked badaju po ockovani zmeny v spravani - psychickom, ci fyzickom stave dietata s ktorym travia 24hod. denne... a dobre vsetci vieme, ze na SR len male percento lekarov aj ked vidi ze je to nasledok ockovania, tak to neprizna!

nae
22. feb 2013

@hajanka

"Vypadá to, že ledy se začaly hýbat a protistrana je naprosto nepřipravená, neschopna diskuze. Ono se totiž není moc o čem bavit - my máme pravdu a oni to vědí. Budou se soustřeďovat na minimalizaci škod."
--MUDr. Ludmila Eleková

😉

prevenar
22. feb 2013

@nae mozno ta ortut v mozgu nejak reaguje na to elektro-magneticke ziarenie 🙂

tanapeta
22. feb 2013

@hajanka myslím, že vždy v každej debate má vždy navrch ten, ktorý to zažil ako ten čo len čítal..takisto to platí aj v tomto prípade 🙂

Držím palce všetkým poškodeným detičkám, aby tie následky boli čoraz menšie a časom hádam vymizli. Horšie je to bohužiaľ s tými detičkami, čo mali fatálne následky (ktoré bohužiaľ sú) a tie čo majú určité postihnutia na celý život.
Napriek tomu z toho má niekto radosť,, farmaceutické firmy majú z nich tržbu do ich konca života.

pectore
22. feb 2013

@tanapeta nejdem sa tu stebou hadat...ale to co som napisala je najmenej s 50% pravda... samo diagnostikovanie a vakcinofobia...na zaklade hodnoverneho zdroju ala internet.... cest vininkam....

nae
22. feb 2013

@prevenar Hliník tiež, veď ten má výbornú vodivosť 😉 No vidíš, aspoň sa detičky zahrejú.
p.s."V současnosti je však na obsah hliníku velmi pečlivě testována především krevní plazma, která by při pravidelných krevních transfuzích mohla zvýšit hladinu hliníku v krvi pacienta. Obdobná pravidla platí pro všechny dialyzační roztoky, používané při chronickém selhání ledvin." Takže sa nemusíme báť, keď budú nú, poďme na transfúziu 😎

pectore
22. feb 2013

a navrch ma len ten kto o tom nieco vie ..a nie ten kto si mysli ze o tom nieco vie.... skusenost je silna vec...no zaroven neznalost problematiky (jednostranny pohlad, demagogia, neuplne info, zavadzajuce info...)vedie castokrat k zlym zaverom ....nemozes to brat ako fakt ze mas navrch...

tanapeta
22. feb 2013

@pectore ha ha ha.
Za prvé my sme si nediagnostikovali sami.
Za druhé máme to podložené, aj v zdravotnej karte.
Za tretie, ty si odkiaľ tak veľmi presvedčená, že to nemôže byť z očkovania hm?? Ty si kompetentná, vyrábaš vakcíny?? vieš čo obsahujú? čo spôsobujú deťom?? či si si len vygúúglila

zigzag
22. feb 2013

@pectore heh, aspon ze si uznas, ze to co tu pises su len polopravdy, a zase ked je internet podla teba nedoverihodny, naco tu pises ??? stracas tym svoju doveryhodnost 😉 a ano ,cest vynimkam, ako su manof, prevenar, pelot, ktori pisu fakty a nie reklamnu propagandu farmaceutickeho priemyslu ako napr. ty 😉

pectore
22. feb 2013

@tanapeta ja hlavne netvrdim ze viem vsetko lepsie.... ako tunak niektore...ktore o sebe tvrdia ze maju navrch... 😉 A nerobim nic ine len poukazujem na tie vyguglene veci ..ked su to bludy... ze su to bludy...

pectore
22. feb 2013

@zigzag hlavna strata casu je pisat si stebou... 😉

tanapeta
22. feb 2013

@pectore poprosim odvedz mi na otázku, na základe čoho si tak presvedčená, že to nemôže byť z očkovania. dakujem

zigzag
22. feb 2013

@pectore jasne, dosli argumety , strc hlavu do piesku 😉 😉

pectore
22. feb 2013

@tanapeta ja netvrdim ze to nemoze byt s ockovania... ja len hovorim ze u dalsich 1000 deti to s ockovania nemusi byt.... tiez tvrdim ze ockovanie je viac prospesne nez neprospesne... pre komunitu...

pectore
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hajanka
22. feb 2013

a to si kde vyguuuglila? 😀 na zaklade akeho hodnoverneho zdroja? ala internet....???? 😀

zigzag
22. feb 2013

@tanapeta no na zaklade toho, ze nic co sa stane po ockovani, nema s ockovanim niaku suvislost..... to ti potvrdi aj Dluholudsky, aj Spanikova.... si myslia, ze ludia su hlupi... rodic vie najlepsie, co a kedy sa s jeho dietatom stalo,pozna ho najlepsie, je s nim kazdy den, pediater ho vidi ra za cas, co o nom vie????? nic, okr toho ze vie kolko vazi a meria, vobec ho nepozna... ked rodic tvrdi, ze jeho s jeho dietatom sa po ockovani nieco stalo, tak asi naozaj sa nieco stalo.....

tanapeta
22. feb 2013

@pectore vyššie si písala, že sme si to vymysleli, našli na internete a dávame to vďaka netu do súvisu s očkovaním. A že sa tým kŕmime od rána do večera.
Keby boli vakcíny také bezpečné tak neexistuje žiadny nežiadúci účinok,a tie sú to nemôžeš poprieť, pretože aj zvýšená teplota je nežiadúci účinok aj to o niečom svedčí, že telo s niečím zlým bojuje. Lebo tak sa prejavujú teploty.
Nerozmýšlala si niekedy nad tým, keď si tu napríklad na MK keď ešte asi sama nemáš deti,,,keď si pozrieš fotky bábätiek aké majú strašné jazvy na ramienku po vakcíne. Zamysli sa, čo to musí byť za humus, keď to dokáže spraviť jazvu na celý život a takto sa to prejaví vonku. Čo to preboha spraví vnútri v telíčku v cca 5.dňovom telíčku.
Veď na toto nepotrebuje nik ani vysokú školu, stačí logicky rozmýšľať.

Stačí prečítať príbalové letáky na vakcinách a možno aj tebe bude z toho na grc

janano
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adsumus
22. feb 2013

Deti sú vystavené veľkému množstvu ťažkých kovov, autistické deti boli vo väčšej miere ako ostatné vystavené týmto hlavným zdrojom ťažkých kovov.

1. Ak matka počas tehotenstva zjedla dve porcie morských plodov za mesiac, zvyšuje to riziko pre vznik autizmu.
2. Orálne podávané antibiotika.Veľké množstvo deti a autizmom užívalo v útlom veku vyššie množstvá antibiotík. Pretože atb znižujú vylučovanie ortute a tým sa hromadí v tele. Ničia prirodzené prostredie v črevách, zvyšujú riziko črevných infekcií.
3. Vakcíny. Deti s autizmom majú častejšie nežiadúce účinky na vakcíny, sú vážnejšie.
4. Deti s autizmom častejšie jedia iné predmety ako sú piesok, papier a to zvyšuje množstvo toxických kovov v organizme.
5.Matky detí s autizmom mali častejšie zubné výplne s obsahom ortute alebo im ich menili počas tehotenstva.
http://www.autism.com/index.php/pro_research_me...

janano
22. feb 2013

@adsumus iste, keby sa zacalo ockovat az po druhom roku zivota, potom sa mozeme bavit o autizme 🙄

adsumus
22. feb 2013

@janano Príliš hlboká úvaha pre mna primitíva z osobitnej školy. Vysvetlíš?

janano
22. feb 2013

@adsumus no povedz mi, kedy sa u nas ockuju deti a kedy diagnostikuju autizmus?
Inac mas skusenosti s osobitnou skolou, je pre teba narocne hlboko uvazovat?

adsumus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janano
22. feb 2013

@adsumus no ja som ti to velmi jednoducho vystvetlila, ale beriem, ze nechapes, cosi na tej osobitnej skole asi bude 😕

adsumus
22. feb 2013

@janano Ty si napísala blbosť, v prvom rade.

zigzag
22. feb 2013

@adsumus dobre, ze si nevytiahla, ze autizmus, je koli tomu, ze dieta bolo nechcene, preto sa z neho vyvinul autista,,,, jasne jedenie hliny a piesku sposobuje autizmus, ale to, ze vo vakcine dostane davky hlinka, formaldehydu, glutamanu, to pricina nie je,,

janano
22. feb 2013

@adsumus precitaj si tvoj bod 3 !!! Nedokazes, ze dieta malo autizmus pred vakcinaciou, chapes???

adsumus
22. feb 2013

@zigzag Ty si tiež najprv poriadne prečítaj a až potom vypisuj.