Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Odložené prvé očkovanie

jajuska13
6. máj 2016

Ahojte chcem sa opytat ti co vam odlozila dr z roznych dovodov ockovanue v 3.mes to prve.ako najneskor ste boli potom ockovani a potom aj tie dalsie ickovanoa?

cloviecik777
6. máj 2016

My cakame na tretie ockovanie od 1.3 a staaale niesme zaockovani... najprv od brata kiahne...potom chora..nakoniec hospitalizacia v nemocnici a teraz zvracame taaaak ja uz neviem kedy nam zaockuju..

maminkasisa
6. máj 2016

@jajuska13 no jasne, ze odlozila, a to preto, lebo starsia dcera mala anginu, tak ak by nahodou aj babo malo nieco este neprepuknute, potom ho zaockovala a pokracovalo sa dalej podla planu..... neboj, doktorka vie co robi....

evulikm
6. máj 2016

Dcérke kvôli rozsiahlej detskej seborey. Očkovala ju keď mala 6 mesiacov, ale rozdelila hexu a prevenar. Najmladší mal 1. očkovanie v 8. mesiaci. Najskôr mal virózu, potom u nás prepukli kiahne a hoci mal najľahší priebeh, tak do mesiaca po kiahňach dostal zápal priedušiek a atb....

jajuska13
autor
6. máj 2016

A je to v pohode?nrmali deti ziadne problemy ked aa zaockovali tak neskoro?ved je stanovena hranica prveho ockovania 3mesiac. Ja sa bojim aby potom nema z tohi nejake problemy.teraz mame 4

cammille
6. máj 2016

@jajuska13 cim neskor, tym to dietatko lepsie zvladne...

marcelatje
6. máj 2016

@jajuska13 oneskorenie ockovania ziadne problemy nesposobuje. Su krajiny kde sa ockuju az niekolkorocne deti.

jajuska13
autor
7. máj 2016

Tak sta ma ukludnili dakujrm.tohi som sa najviac bala ze to bude mat nrjake nasldledky ked sa ockuje napr v 4-5 mes prvy krat. A mame ist 13.5. A zas to odlozi lebo maly ma total sople a teplotku

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rhiannon
9. máj 2016

@peter952 velmi seriozne posobi ta knizka :D :D knihovnicka medunky... Prepac, ale skoro som si cvrkla 🙂

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima283
9. máj 2016

Ja som dala ockovat nedavno uz mal vyse 4 mesiacov odkladala som ho mesiac ja sama kvoli sopliku. A vsetko v pohodicke v noci som mu furr merala teplotu tym infra teplomerom ci co to je na cele a mal najviac 38 a do rana klesalo. Uz som pocula aj pripady ze davali deti kvoli nejakym tazkostia az po roku ockovat a normalne to zvladlu

totatimeka
9. máj 2016

Môj mal od narodenia dosť problémov takže dr rozhodla odložiť očkovanie a prvé absolvoval v 7 mesiacoch teraz sme boli na tretie, zatiaľ všetko ok a posunulo sa tým aj mmr. Buď rada že dr ho radšej odloží ako keby chcela silou mocou očkovať. Naša dr nezaočkuje ani keď je niekto z domácnosti chorý...

rhiannon
9. máj 2016

@peter952 mam. A ockovane, v terminoch. Ziaden problem a strachy...tieto vase iracionalne vzbudzovanie strachu u mamiciek. Nicim nepodlozene, len ezotericke zvasty. Ach jaj...

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matrix87
9. máj 2016

@jajuska13 my sme mali odlozene kazde ockovanie okrem druheho, prve kvoli chorobe (potom to akosi vyslo casovo, ze druhe bolo v termine), tretie kvoli chorobe, a mmr som posuvala ja, najskor choroba, potom dovolenka a tak... ale nakoniec mame zatial vsetky styri ockovania a zvladli sme to...

mima283
9. máj 2016

@peter952 ja mám dieťa, tiež som sa očkovania bála, ale radšej ho dám zaočkovať, ako by mi mal u lekárky od nejakého nezaočkovaného dieťa chytiť nejakú pliagu....nikto vám váš názor neberie, ale otázka, ktorú začínala diskusia je prečo sme posunuli očko vanie, nie či má očkovať. na toto tu máte určené iné diskuie. a tak ako vy tvrdíte, že ten kto je za očkovanie musí byť bezdetný farmaceut, tak isto môžme tvrdiť aj my, že ste zaplatený autorkou knižky, aby ste ju propagoavali

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli