Pantoea agglomerans, skúsenosti s touto baktériou?

lindusss2016
21. jún 2018

Prosim, ma niekto skusenosti s touto bakteriou? Synovi to vyslo zo steru a buduci tyzden ho maju ockovat. Mam z toho obavy, aby k niecomu nedoslo 😕

kindervajicko
22. okt 2018

@lindusss2016 ahoj, ockovali ste potom? povedali ti nieco blizsie ohladne tejto bakterie? synovi to vyslo zo steru tiez a absolutne netusim co to ma byt. dakujem.

lindusss2016
autor
22. okt 2018

@kindervajicko neockovali, dostal vtedy aj zapal, ma problemy s oblickou, takze ockovany stale nie je, kedze furt nieco ine riesime. Kvoli oblicke dostal atb a o dva mesiace ster uz bol negativny. Vam to odkial brali? Moj to mal na hlave a robili sa mu dost nepekne vyrazky

kindervajicko
22. okt 2018

@lindusss2016 jemu to nasli v hrdle, uz berie antibiotika. a problemy s oblickou mu sposobila tato bakteria ci mal aj predtym problemy? v anglickych odbornych clankoch som citala same zle veci, tak uplne som vylakana 😕

lindusss2016
autor
22. okt 2018

@kindervajicko to mal vrodene, nie z bakterie. A co si sa docitala? Ja som potom prave nic necitala, lebo dr povedala, ze po prelieceni to bude ok. Mal aj nejake problemy tvoj?

flakulka
3. okt 2020

@kindervajicko
@lindusss2016 AHOJTE PROSíM aj mojej dcére vyšlo toto zo steru ako sa vám to prejavovalo? myslím detičkám mali problémy? ako sa to lieči? dakujem

lindusss2016
autor
3. okt 2020

@flakulka mal vyrazky na hlavicke, ale dost skarede. Inak nic

flakulka
3. okt 2020

@lindusss2016 a uzival nejake kremy na to alebo lieky

lindusss2016
autor
3. okt 2020

@flakulka uz si to velmi nepamatam, ci som mu ten krem dala. Ale on presne vtedy mal problemy s mocovymi cestami a uzival sirokospektralne atb, ja myslim, ze tie mu na to zabrali

flakulka
4. okt 2020

@lindusss2016 ďakujem krásne😊