Hnačka týždeň po poslednom očkovaní do jedného roka

bobana297
31. aug 2017

Ahojte mali sme posledne ockovanie do 1. roka. Dr povedal ze maly ma aj zaliata zadne dasna. dnes je tomu tyzden co bol ockovany. nikdy nemal prizanky ziadne. skor len cely den a noc prespal. teraz hnackoval a nechcel jedavat. ale uz 3 dni je teraz nervozny a stale by len plakal. sadne si a place pre nic za nic. mali ste to niektora ze bol tal placlivy? a ako skoro to zmizlosom z toho na prasky nic sa neda snim robit. dakujen

petulda333
31. aug 2017

Mozu mu ist kludne aj zuby,je to normalne. Vobec to nemusi mat suvis s ockovanim tak nestresuj.

atreyu
31. aug 2017

Áno aj mne sa po tomto očkovaní zmenilo dieťa na nepoznanie...odmvtedy mi prevrieskal skoro každú noc pol roka v kuse...prestal jesť tuhú stravu...prestal bľlabotať...verdikt vývojová dysfázia ale to sme ešte dobre dopadli straśili nás autizmom...

@bobana297

moonlight1210
31. aug 2017

@bobana297 u nas deti kazdy raz, co liezol nejaky zub (ani ho este nebolo vidno, ze vobec nejaky ide), hned ochoreli. teplota, kasel, sople, hrdlo, cokolvek, co letelo vtedy okolo, to chytili.
a kazde malo iny "pristup". jedno to prezilo s chorobami, ale bez placu, dalsie bolo podrazdene, urevane, vsetko ho hned rozrusilo, plac pre nic za nic, zly spanok, nejedenie.

su deti, co rast zubov prezivaju pokojne a bez chorob. ale co ja poznam deti znamych, tak to boli rozne kombinacie toho, ze slinili, kusali, boli v kuse nervozne a podrazdene, zo dna na den odmietali dovtedy oblubene jedla, vracali, zacali malo jest, zle spat, mnohe sa dozadovali nosenia, castejsieho kojenia pricom malo vypili, plakali pre nic za nic (v podstate im nebolo dobre a dieta v tom veku si nevie veci zariadit po svojom. ani osobne fyzicky, ani slovne poziadat. takze preziva dost frustraciu. necudo, ze place.) a takmer vsetky aj ochoreli. a nasledne sa objavil zubok.

a u nas dodnes, akonahle je dieta zrazu bez nalady (kedysi umrncane, teraz uz skor papulnate 🙂 ) a akoby pre nic za nic podrazdene, tak viem, ze najneskor do troch dni bude teplota a choroba. rovno sa na to chystam. to mam ako senzor. zatial nesklamal.

anickadusicka13
31. aug 2017

Stacilo precitat pribalovy letak, to co popisuje autorka temy patri madzi bezne neziaduce ucinky vatsiny vakcin.

lulu369
31. aug 2017

@bobana297 ahoj, ja by som povedala, že to asi budú zúbky. U nás po očkovaní boli detičky podráždené najstaršia dcérka posledné očkovanie veľmi zle znášala bola umrncana, nespala a pravdaže nechýbala ani horúčka, takto sme fungovali pár dní... To isté bolo aj pri zuboch ale ešte sa k tomu pridali aj hnačky (takto to bolo pri každom zúbky)...

siska53
31. aug 2017

@bobana297 moja mladsia si kazdy zub odtrpela (sopel,teplota...budenie sa v noci,co mimo toho nerobila, zle jedavala..bud vsetko alebo nieco z toho vzdy).. Prvy zub jej vysiel v roku a ostatne postupne az do skoro 3 rokov takto..

prevenar
1. sep 2017

@bobana297 ak ta zaujima nieco o rizikach ockovania , tak info najdes tu : https://www.modrykonik.sk/group/1799/