Platili ste za prvú a druhú očkovaciu látku?

gabikaluisa
29. sep 2013

Dobry vecer.
Mam otazku na mamicky deticiek nar.v roku 2013 ...platili ste za 1.a2.zakladnu ockovaciu latku u pediatra?
Ja som platila a bola som dost prekvapena ked mi nasa pediatricka dala do ruk recept s ktorym som isla do lek.a tam som zaplatila cca 13 Eur za 1.zakl.ock.latku a cca 13 Eur za 2.zakladnu ock.latku.
Dakujem za Vase odpovede.

ivuska027
29. sep 2013

Ano platis tolko, ale len za tu 13-valentnu. 10-valentnu preplaca celu poistovna. Lekarka sa mala s tebou vopred poradit 😒

nevesta1974
29. sep 2013

Ahoj, my sme boli na druhu davku ockovania tento tyzden a ano, aj ja som doplacala za Prevenar 12,72 eur. Ked som spravne pochopila, tak sa da vybrat z dvoch vakcin proti pneumokokom a za tuto sa doplaca, ale mna na to sestricka hned upozornila a dala mi moznost vybrat

sorciera24
29. sep 2013

no zas Prevenar sa doplaca, ale za synflorix nie a tvoja pediatricka ti mala dat na yvber....ci chces tu alebo tu....sorry, ale co je to za lekarku, kt. ti bez toho, aby ta oboznamila rovno predpise vakcinu, kt. bohvie ci tu chces....a ty zjavne ani nevies aku....to je dalsia vec.....a este ste to aj veselo pichli malemu....mam dost z tychto pristupov 😖

severankasr
29. sep 2013

ano, platila som za Prevenar za prvu aj druhu ockovaciu latku a budem este za tretiu. Mne to vsak poistovna preplati. Ja som mala moznost vybrat si a zvolila som si Prevenar.

mimik79
29. sep 2013

pri prvých troch dávkach ockovania musis mat na vyber Synflorix alebo Prevenar. Synflorix prepláca poistovna a mali ho priamo v ordinácii dr. a Prevenar sa dopláca cca 13 € a je na predpis. Sama si ho ides vyzdvihnút do lekárne.mali ti dat na výber. Synflorix je proti 10 kmenom pneumokokov, Prevenar proti trinástim...

linda20111
29. sep 2013

Ahoj, nie neplatila som ani raz. Nas pediater mi hovoril ze existuju dva druhy vakcin, on ockuje 99percent deti s tou ktoru hradi poistovna uplne /synflorix/.

vivika260
3. okt 2013

no ako to tu čítam asi ma šlak trafí 🤐 tak mne dala na výber lekárka,tak som priplatila ale nie 13 rovno 52 eur... a teraz čo všade čítam tak každý platil tých 13 eur a pichla nám Infanrix hexa a do druhej nožičky Prevenar 13 tak teraz neviem som s toho zmätená prečo si lekárka vypytala 52 ???

m_ij_ka
3. okt 2013

ja som tiež neplatila

stanislavao
3. okt 2013

nie

ivana149
3. okt 2013

aj nam dala vybrať, povedala, že s tou ktorá sa doplaca ma lepšie skusenosti...

malinovka333
3. okt 2013

aj za tretiu budes este platit 13^€

ruzicka100
19. mar 2014

Chcem sa spytat idem dat ockovat malu dcerku, ktora je lepsia synflorix alebo prevenar????? Dakujem