Reakcia po očkovaní Prenevarom. Máte skúsenosť?

vladkaz1
18. jún 2008

Ahojte chcela som sa spýtať ake mate s týmto skúsenosti.
Malú mi ockovali teraz 16. prvý krt a už 3 den máme 40 horúcky.
Rano jej to zrazím a poobede alebo vecer nám vystúpi.
Dakujem

ajuskamimi
18. jún 2008

nam prvu davku dali tesne pred dovrsenim 1 roka a na druhu ideme o mesiac. Reakcia bola dobra bez teplot, akurat to mal trosku stvrdnute, tak som mu to obviazala octanom a na druhy den bol uz ok.

ak ti teploty trvaju viac ako 3 dni, navstiv lekarku, lebo to uz nemusi byt reakcia na prevenar ale napr. prechladnutie ci choroba 😉

gucz
18. jún 2008

choď s ňou k lekárke, aj moja malá teplotuje, aj keď len po hexa vakcíne, očkovaná bola včera naobed. Volala som s lekárkou a povedala že do 48 hodín je teplota a aj zvracanie, nekľud, mrnčanie normálne. Potom však už nie. Ja mám zajtra zavolať doktorke ak jej teploty prešli, a prísť tam s malou ak nie. Očkovanie Prevenarom nás ešte len čaká.

grmitko
18. jún 2008

ahojte, ja som ich dala zaockovat az teraz, tj po dvoch rokoch a chvalabohu, nic nemali, bali trosku mrzuti a unaveni, ale vyspali sa cez obed a uz bolo dobre, akurat v noci mali trosku teplotku, ale to nic nebolo, iba 37,5, tiez som sa velmi bala tej reakcie, ale bolo to v pohode, lepsie ako som cakala

margaretka11
18. jún 2008

my sme boli očkovaní prvý raz, o necelé dva mesiace ideme na druhú dávku a reakcia bola taká, že deti boli nervózne. Inak vyzerali v poriadku, ani na nožičku neboli nejak hákliví, ale pár dní boli ako dva uzlíky nervov 😝

kamilecka
18. jún 2008

My sme sa tiez ockovali pred prvym rokom asi tyzden pred a o tyzden ideme na druhu,mali sme aj teploty 3 dni ale neviem ci to bolo z prevenaru lebo dostaval dve ockovania ,prevenar do jednej a do druhej infanfix a engerix,tak neviem z coho teplotoval,mozno z toho ze toho bolo vela,ale celkovo z ockovani mame teploty 😒
Ja som davala kazde 4 hodinky paralen pre deti a veeeeeelmi cajiku

vladkaz1
autor
18. jún 2008

Ahojte no mala to nemá ani napuchnuté ani nic tam nema hrcku alebo tak uplne v poho,len tá horúcka!!
Volala som doki ze jej mam odchytiť moc a priniest ho na rozbor ,aby nemala infekciu. ☹

gucz
18. jún 2008

Držíme palčeky, aby jej tá teplotka prešla.

bubba
18. jún 2008

u nas v pohode ani len vyrazka nic 😀

vladkaz1
autor
19. jún 2008

🙂 dakujeme babulky 😉 , no este sa trápime,mna napadlo ci to nemozu robit aj zuby este nemáme a horucku moze mat aj stoho.
Len je divne ze by to prepuklo po ockovaní? ☹

zuzitka
19. jún 2008