Rizikové faktory pre poškodenie dieťaťa očkovaním

peter952
13. máj 2016
Používateľ peter952 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od peter952.

Skratene citacie z knihy “Ockovanie jeho ucinky, nasledky a liecba 2. diel” autor MUDr. Ludmila Elekova str. 17 -20

1. Rodinna anamneza

- Rodinna anamneza, akakolvek toxicka zataz rodicov, hlavne matky pred pocatim, pocas tehotenstva a kojenia.
- Infekcie matky pred a pocas tehotenstva.
- Hormonalna liecba, dlhodobe uzivanie antikoncepcie.
- Rodinna anamneza alergickych a autoimunitnych ochoreni.
- Rodinna anamneza narusenia crevnej flory.
- Rodinna anamneza neurologickych poruch.

2. Osobna anamneza
- Nefyziologicke tehotenstvo alebo prichod na svet, napr. cisarsky rez.
- Nekojenie.
- Akakolvek medikacia v obdobi pred ockovanim.
- Akekolvek lieky hlavne antibiotika.
- Prerezavanie zubov.
- Znamky naruseneho imunitneho systemu.
- Deti so znamkami naruseneho nervoveho vyvoja.

“Deti ktore maju niektore z uvedenych rizikovych faktorov v anamneze, by nemali byt ockovane vobec. Alebo ovela neskor a menej. Ockovanie ma zlepsit zdravie deti, aspon tomu verime a je tym argumentovane.Vyhody udajne prevazuju riziko – to uz neplati, ako verejne priznal prof. MUDr. Roman Prymula, DrSc. Avsak pre deti s vyssie uvedenymi faktormi v anamneze je ockovanie zarucene viac rizikovejsie ako vsetky choroby dohromady. “

aristka
27. máj 2017

@peter952 kolko mas dovolenky ....kolko ti stat zaplati ocr ...fakt sorry ,ale moja dovolenka nie je na to ,aby som ju minula na neocakavane prazdniny kvoli osypkam ,ktore mozu trvat aj tri tyzdne a v skole nechcem vidiet potom tie domace ulohy a dohananie ....mozno ty si nezamestanany ,ale ja nie ...a dovolenku chcem vyuzit na rekreaciu .Ale ty samozrejme to riesit nemusis ,kedze dieta mas zaocko ,takze tiez sa mozno pojdes rekreovat ,ak vypnes aspon na jeden cely den pocitac a mozno pojdes na hory aj s dietatom ,mu precistit trosky dych.cesty od smogu.

peter952
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz