• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ročník 2007. Bolo vynechané dáke očkovanie?

23. júla 2009 
co je na tom pravdy?
22. júl 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme rocnik 2007, ale neviem ake ockovanie myslis
22. júl 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez neviem co myslis, akurat viem, ze sa zrusilo ockovanie, ktore sa ockovalo po druhom roku zivota, teda trojrocne ockovanie.
22. júl 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, ze sa vynechalo nejake ockovanie, ktore malo byt v 2. rokoch. jednalo sa o preockovanie cohosi (neviem, coho, to mi doktorka presne nepovedala), na co boli nase deti ockovane v 1. roku zivota.
22. júl 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
každe neočkovanie ma poteši ......... takže,o čo sa jedná?
22. júl 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez sme 2007..ale neviem,o com hovoris..pokial viem,mame vsetku povinne ockovania
22. júl 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v januari mal moj syn 5 rokov, boli sme na poradni. od mamiciek som vedela ze by malo byt dieta zaockovane do nozicky vakcinou, ktora je velmi bolestiva, deti mavali horucky a opuchnute nozky, nevedeli chodit.....mala som z toho hrozu, ako to bude prebiehat u nas...a nakoniec ho neockovali, vraj povodna vakcina je pozastavena a novu este nemaju....takze ak myslite toto ockovanie, tak mam takuto skusenost...
22. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v druhom roku sa zrusilo preockovanie proti pneumokokom, ale to nie je povinne, takze tiez neviem ake ockovanie sa vynechava, resp. sa zrusilo.
23. júl 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sivocka vakcina proti comu to mala byt? :confounded:
A neviem ani o zruseni proti pneumokokom...do 1.roku treba 3 vakciny a po 2.roku 2 davky a tie sme aj dostali....takze vazne neviem,o co ide
23. júl 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok