Ročník 2007. Bolo vynechané dáke očkovanie?

saskia.chester
22. júl 2009

co je na tom pravdy?

danu
22. júl 2009

My sme rocnik 2007, ale neviem ake ockovanie myslis

fifinna
22. júl 2009

tiez neviem co myslis, akurat viem, ze sa zrusilo ockovanie, ktore sa ockovalo po druhom roku zivota, teda trojrocne ockovanie.

saskarisko
22. júl 2009

ja viem, ze sa vynechalo nejake ockovanie, ktore malo byt v 2. rokoch. jednalo sa o preockovanie cohosi (neviem, coho, to mi doktorka presne nepovedala), na co boli nase deti ockovane v 1. roku zivota.

denisocka
22. júl 2009

každe neočkovanie ma poteši ......... takže,o čo sa jedná?

lienka79
22. júl 2009

tiez sme 2007..ale neviem,o com hovoris..pokial viem,mame vsetku povinne ockovania

sivocka
22. júl 2009

v januari mal moj syn 5 rokov, boli sme na poradni. od mamiciek som vedela ze by malo byt dieta zaockovane do nozicky vakcinou, ktora je velmi bolestiva, deti mavali horucky a opuchnute nozky, nevedeli chodit.....mala som z toho hrozu, ako to bude prebiehat u nas...a nakoniec ho neockovali, vraj povodna vakcina je pozastavena a novu este nemaju....takze ak myslite toto ockovanie, tak mam takuto skusenost...

trixi
23. júl 2009

v druhom roku sa zrusilo preockovanie proti pneumokokom, ale to nie je povinne, takze tiez neviem ake ockovanie sa vynechava, resp. sa zrusilo.

lienka79
23. júl 2009

a sivocka vakcina proti comu to mala byt? 😖
A neviem ani o zruseni proti pneumokokom...do 1.roku treba 3 vakciny a po 2.roku 2 davky a tie sme aj dostali....takze vazne neviem,o co ide