Rozhodnutie o neočkovaní detičiek od mamičiek v Košiciach

mi_muska
8. jún 2013

ahojte🙂..chcela by som sa spojiť s maminkami, ktoré nedali očkovať svoje dieťa vôbec a pochádzajú z Košíc, no a samozrejme, aby to bolo aktuálne, urobili to tento rok, nájde sa niekto taký? máme mesačné bábo a určite ho nechceme dať zaočkovať, nakoľko máme skúsenosti pri prvom dieťati, nie veľmi dobré, ale aj keby sme ich nemali, aj tak by sme očkovanie odmietli🙂)aj keď som si už prečítala dosť informácii o odmietnutí, chcem len vedieť, či aj v Košiciach sa nájdu také maminky a tatkovia. Ak áno, tak či a ako to bolo všetko s právnym konaním. Ďakujem

bralilienka
8. jún 2013

@adsumus pozri si svoj čas, ktorý sedíš na nete. pochybujem, že si dnes či hocikedy dieťaťu upiekla koláčik, prečítala rozprávku. chrbát matky sklonený nad počítačom nie je zdravý vzťah matka a dieťa. páááá

1177
8. jún 2013

Nie je to sice k teme (ale to ani vacsina prispevkov) ale : bralíienka ma statisticky 1,85 prispevku denne a adsumus 23,9

irenkask
8. jún 2013

@bralilienka
@1177 Tak to úbohú bralilienku aj v tom predčila, bože ako sa jej len vyrovnať takej dokonalej. 😕 😕 😕 😕 😕 😕

bralilienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adsumus
8. jún 2013

@1177 Ty ked tu robíš štatistiky, tak si prepočítaj všetky AV príspevky oproti mojím a ešte si prepočítaj počet urážok mojím smerom a odo mna.

bralilienka
8. jún 2013

@irenkask To by sme museli hlboko klesnúť, aby sme sa jej vyrovnali. My máme na tomto svete iné poslanie, ako trepať, čo mi sponzor diktuje a zapredať svedomie farmafirme s cieľom zľahčovať nežiadúce účinky, šíriť poplašné správy o vymyslených epidémiách a vymyslených ťažkých následkoch obyčajných detských chorôb.
My sme tu preto, aby sme nadovšetko milovali svoje deti a vnúčatá a upozorňovali na nežiadúce účinky iné nevedomé mamičky, aby sa ich deťom nestalo to, čo sa stalo našim zlatíčkam.

adsumus
8. jún 2013

Dalšia mama, ktorej dieťa doplatilo na čierny kašeľ permanentným poškodením pľuc.Nebolo plne doočkované. Pozýva ľudí, aby videli trápenie jej dieťaťa. AV ju obvinili, že nemala dosť vitamínu D v mliečku, ktorým krmila svoje dieťa. Bola tým psychicky zlomená.
http://www.dailytelegraph.com.au/news/nsw/mullu...

janka191
8. jún 2013

no môj maly nie je ockovany kvoli peceni a ani tak skoro nebude ale ak by nemal taky problem asi by som ho ockovat dala...

mi_muska
autor
9. jún 2013

no tak to som sa fakt veľa dozvedela, ale ďakujem tým dvom mamičkám, ktoré mi odpovedali k veci🙂)a ak sa nájde ešte nejaká, tak budem rada🙂)a tých, ktorých to nezaujíma, alebo majú iný názor poprosím, aby sa k tomuto nevyjadrovali🙂)))ďakujem

prevenar
9. jún 2013

@mi_muska
ahoj..

skoda ti vytvarat na toto temu. mas vytvorenu skupinu s temer 1200 ludmi kt. neockuju, alebo sa zaujimaju o neockovanie - https://www.modrykonik.sk/skupina/1799/ tam sa opytaj 🙂

co chces vediet o spravnom konani ? prides , vypocujes si monolog nejakych uradnicok, dostanes pokutu, ides domov. to to je vsetko 🙂

prevenar
9. jún 2013

@mi_muska ak sa ti nepacia tunajsi trollovia , budes musiet do moderovanej temy - odtial sme ich vyhadzali. tu ti od nich nepomoze ani boh - toboz administracia.

ivanula
9. jún 2013

Ahoj, ja som tu v Kosiciach pred rokom odmietla dat ockovat svojho syna, uplne zdraveho, z vlastneho rozhodnutia, doktorka ma sice nepodporila, ale akceptuje, napisala som prehlasenie, ktore dala do karty a zda sa, ze to nechala tak, neboli sme nikde predvolani. Proste berie to ako nase rozhodnutie. Tak sa neboj.

jerryjanka
9. jún 2013

@mi_muska poznam aj ja jednu maminu z ke ktora zatial neočkuje má 8 mesačnú dcerku. zatial zo zdravotnych dôvodov časom neviem či da očkovať alebo nie. Ja som z opačnej strany svk a tiež neočkujem. ak by si mala nejake otazky k niečomu - boli sme aj na ruvz - kludne napiš ip. je pravda že naše ruvz a vaše bude rozdiel ale viem ťa potom nasmerovať aj k tej druhej mamine a pripadne aj k dalším ludom ktorí neočkujú a su z ke

usiko
23. júl 2013

@mi_muska ahoj,my mame uz o par mesiacov trojrocnu dceru, ma iba tbc ockovanie, ine nic...a 4 mesacneho syna, ten nebude zaockovany vobec..mame chapavu a nase rozhodnutie respektujucu deckarku, velmi rozhladenu a mudru, ktore nas nenahlasila, lebo nemoze z pravneho hladiska,....respektive ked bola naposledy u nej kontrola,tak nemohla..neviem ako je to teraz, ja to nesledujem, mne je to jedno.......ja som jej odniesla nase prehlasenie s napisanymi vakcinami,ktore odmietame zaockovat z dovodov, ake som si sama vymyslela a ona zalozila do karty...toto som urobila preto, aby lekarka bola kryta a nemala zbytocne problemy, takze moja iniciativa...ona ma o nic neziadala....no, ja si myslim, ze ako pisalprevenar, predvolaju ta, vypocujes si a podla mna je uuuplne ale ze upllne zbytocne sa na to pripravovat a ucit sa nejake pravnicke kecy....tie tetusky maju naucene svoje veticky takze ich neprekonas..robia si svoju pracu...nas ked predvolaju, vypocujeme, mozno im muz povie par teplych slov a zaplatime...a mame to v suchu,,,pokoj.....a klud,....nemaj stres.....🙂

biancal
23. júl 2013

my tiez nebudeme vobec ockovat 🙂 zatial doktorka nespominala nic, uvidime co dalej , kedze mame predcasniatko 😉

luxikate
13. júl 2018

@adsumus aj ked vakcina na osypky zlyhava?Mna by asi piclo,kebyze dam zaockovat na MMR same kovy donho napcham a ono aj tak dostane tie osypky,co sa vlastne teraz deje v Michalovciach.Ja uz nvm ale asi skor neockovat,aj tak vakcina nieje vobec zarukou spolahlivosti.A tie z pred roka 1984 tiez

adsumus
14. júl 2018

@luxikate prosím ťa ake kovy do neho napcháš v mmr, trochu si treba pozisťovať fakty, vakcína žiadne kovy neobsahuje a je vysoko účinná. no ale ty neočkuj lebo tam su kovy aby ta nepiclo.

luxikate
14. júl 2018

@adsumus tak nie celkom kovy ale adjuvansy,napr hlinikove soli,formaldehyd,mozu obsahovat aj zvyskove mnozstva kontinantov ako olovo,kadmium.Dalej polysorbat,neomycin,hydroxid hlunity,fosforwcan hlinity, a dobre sama vies ze nie su to uplne bezpecne veci i ked su podane v malej davke ale niekde sa predaa usadit musia,najcastejsie mozog,pankreas, a celkovo deazdia imunitu.Ved ako moze mat vakcina prinos ma aj negativa.

adsumus
14. júl 2018

@luxikate ale prosím ťa nemáš pravdivé informácie, žiadne hlinikové soli, nemá zmysel debatiť

luxikate
14. júl 2018

@adsumus alejoj a co ked to prave som citovala z overenej literatury,nahodou mam pri sebe knihu z kt som cerpala.takze tak naco do nas pchali do svinatvo ked aj tak teraz sa nakazili aj ockovany???No urbat by ma islo kebyze chytim osypky a som uplne ockovana.

luxikate
14. júl 2018

@luxikate a co napr thimerosal?Citujem thimerosal je jedovaty pre pecen,oblicky,slezinu a kostnu dren,vratane CNS. A to vsetko nam pichli a pichaju a aj tak ked uz je rpidemia ochoreju aj ockovani ,ako otras stane sa to mne tak to dam na sud.Kebyze su vakciny 100%ok ale pri nespolahlivych sa dobrovolne pichat tymto odpadom?je cas aby sa kazdy ockoval dobrovolne,nie povinne.

lily14
18. júl 2018

Som tiez z ke dcerka ma očkovanie okrem mmr, dôvod nežiaduce po 3hexe svinstvo klop klop je uz ok