• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ste za povinné očkovania pre deti?

13. januára 2016 
Ten obrazok je velmi zaujimavy...ak je vam tazko ho vidiet, tak tu je link

http://www.livescience.com/35352-vaccine-autism-link-timeline-110107.html

@natas4 vies po anglicky? Ak ano, tak celkom zaujimavy prehlad studii o autizme
5. jún 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Postrehla som tu par prispevkov, kde sa spomina, ze dietatu bola po ockovani diagnozovana rakovina. Nemozem sa dopracovat k ziadnym adekvatnym clankom, kde by sa o tomto pisalo, ze je to pravda, alebo je to nezmysel.......
Hladam....
5. jún 2013 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
5. jún 2013 o 21:42 • bralilienka
V dokumentoch určených len pre zdravotnícke orgány sa zistil vysoký počet dojčiat / detí zomretých krátko po injekcii vakcíny Infanrix hexa (6-v-1 DTaP-HB - IPV - HIB). Taktiež záznamy o mnoho závažných nežiaducich účinkoch. 1271-stranová GlaxoSmithKline (GSK) 12 2011 "správa" bola objavena belgickou strážnou skupinou a diskutovali o nej už v decembri 2012 na tlačovej správe (v angličtine).

GSK 2008 Infanrix hexa :tm: monografia priznáva, na str 11: ". Extrémne zriedkavé prípady náhlej nečakanej smrti (SUD) [obvykle nazýva SIDS] v tesnej časovej súvislosti s očkovaním Infanrix hexa :tm: boli hlásené v prvom roku života", ale , pre pochopenie celkového možného rozsahu úmrtia a poškodenia, odporúčame, aby ste si prečítali belgickú tlačovú správu (3 strany plus odkazy), ako aj nižšie uvedené informácie.

Boli poskytnuté dve tabuľky s celkovo 36 úmrtiami medzi 23. októbrom 2009 a 22. októbrom 2011, najviac sa vyskytujúcich do troch dní po injekcii vakcíny Infanrix hexa-:

Dole su dve tabuľky ( z údajov v tomto dokumente), ktoré nám ukazujú jasný signál farmakovigilancie: nerovnomerné časové rozloženie úmrtí po Infanrix hexa, s jasnými koncentráciami fatálnych následkov v prvých dňoch (alebo hodinách) po vakcíne:
-------------------------------------------

22 úmrtí po podaní očkovacej látky Infanrix hexa oznámené GSK medzi 23.októbrom 2009 a 22. oktobrom 2010.
(Teda 36 zomretých dojčiat v období 2 rokov ... ale vieme, že iba 1-10% z vážnych vedľajších účinkov vakcín, sa berú do úvahy!)

Tlačová správa tiež poznamenáva, že "viacj než 37 ďalších úmrtí detí nebolo zaznamenaných pretože vakcína bola zahájená v roku 2000, celkovo vo výške minimálne 73 úmrtí dojčiat." A informuje o tom že, "viac ako 825 rôznych typov komplikácií a nežiaducich účinkov bolo tiež uvedených. "

GSK Infanrix hexa :tm: sa v súčasnej dobe bežne aplikuje do 2 -, 4 - a 6-mesiac starých detí, vakcína bola predstavená vo februári 2009. Otázne je, prečo sa nepoužíva v USA , či iných kanadských provinciách a teritóriách. Zdá sa, že rovnako ako u chrípky, ide o výstrelok zdravotníckych pracovníkov, zrejme ide o testovanie nových vakcinačných zásad, ktoré sú ešte viac donucovacie ako obvykle. Zaujímalo by nás, ako dlho bude všetkým trvať odhalenie rizík.
8. jún 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Komu ešte stále nie je jasné o čo tu ide, pozrite si túto stránku. Je to Cirkev vedomého života a zastrešuje všetkých, ktorí odmietajú očkovanie, verí, že ľudské telo je posvätný chrám, ktorý sa nesmie dostať do styku s chemikaliami. Vstupné je 25 dolárov, deti zdarma.

http://www.newthoughtccl.org/
8. jún 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jún 2013 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som za ockovanie!!!! Doverujem lekarom a aj našej pediatričke,ona sama ma deticky zaockovane aj nepovinnymi vakcinami.Nasa dcerka nemala nikdy ziadnu reakciu na akekolvek ockovanie a to ockujeme aj nepovinne.Nepoznam nikoho kto by mal po ockovani zasadnejsi problem,ale poznam takych,ktorí mali problemy lebo zaockovaní neboli a to teraz nehovorim o beznom prekonani choroby,ale horuckach,hospitalizacii a trvalych nasledoch a v jednom pripade aj smrt (meningokok).Kazdy sa snazi chranit svoje dietatko tak ako najlepsie vie,podla svojho uvazenia a rozumu,tolerujem rodicov,ktorí neockuju,ak si myslia ze je to ochrana pre ich deticky, tak im zelam aby nikdy nemali ziadne problemy,ale moja dcerka je zaockavana,aj nepovinnymi vakcinami a verim,ze pre nu robim to najlepsie,tak ako predpokladam ze veria tí,ktorí deti zaockovat nedaju,pri takejto kontroverznej teme je to hlavne o tolerancii,rodicia maju moznost odmietnut povinne ockovania ale nie som za to,aby boli zrusene,pretoze dobrovolna vakcina - rovna sa platena vakcina,nas to az tak zo stolicky nedviha,ale viem kolko stoja nepovinne ockovania a vela rodin,ktore by ockovat chceli,by si to nemohli dovolit,ak by sa povinne ockovania vynali zo zakona.
14. jún 2013 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adsumus jasne za 25 dolarov ti budu hovorit uzasne veci aky sme posvatny ale peniaze su ok, ale chemikalie nie??? Akoze kto uz tomuto uveri???
14. jún 2013 o 15:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre vsetky Zeny a mamicky v UK.Pripojte sa k nam.Fbookova skupina.Rady, pomoc, stretnutia v UK.
https://www.facebook.com/profile.php?id=711640515612504&ref=ts&fref=ts
13. jan 2016 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok