Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Stretli ste sa s detskými lekármi, ktorí nemali problém neočkovať?

1didi
16. dec 2012

Ďakujem za odpovede 🙂

liz_lemon
16. dec 2012

myslim, ze takych je velmi malo, ak vobec nejaky, tak asi neockuje len svoju rodinu a znamych
vacsina lekarov ockuje a tlaci do ockovania, lebo z toho maju peniaze + ked neockuju, tak to musia nahlasovat, lebo inak by mali problemy

soldi
16. dec 2012

@1didi ano, moja pediatricka medzi nich patri 😵

moje neockovanie uplne schvaluje, ked rodicia ockuju je velmi dosledna, co sa tyka zdravotneho stavu dietata, predcasne narodene ockuje dokonca myslim az po roku zivota.
celkovo je taka alternativnejsia, nepredpisuje atb pri kazdom kasli, nepredpisuje nastastie ani maltfer, berie ma ako rovnocenneho partnera, nie ako niekoho, kto ju musi posluchat. som s nou velmi spokojna.

a @liz_lemon sa v tomto nastastie myli, takych pediatrov je viac, len treba hladat 🙂

squishy
16. dec 2012

aj ja by som takuto pediatricku potrebovala, trencin a okolie. mate niektora skusenosti ? ak ano, odporucte mi pls, prip. aj ktora to uplne odmieta. dakujem

usiko
22. dec 2012

ano, ja taku mam a som spokojna....

lyenka
22. dec 2012

takych pediatriciek je ako safranu....ja taku hladam v Kosiciach a zatial neuspesne, okrem jednej pediatricky v sukromnej klinike, kde to ale stoji 170€ na jedno dieta na rok... ☹

fidka79
11. jan 2013

tiez taku hladam Cadca a okolie,prosim ak o takej viete ozvite sa do IP...dakujem

7katka
6. okt 2013

Je taka pediatricka v Lipt. Mikulasi?

mata128
6. okt 2013

my takeho mame a sme fakt max.spokojni...mame to sice 40km,ale stoji mi to za to

dijefcatko
6. okt 2013

my máme asi taký stred, ale aj za to som rada 🙂 teda, dcérka má 2 roky a 8 mesiacov, nemá MMR a okrem toho, že nám raz volala sestrička, že máme prísť na očkovanie, tak je ticho. Zatiaľ žiadne väčšie nátlaky teda z ich strany. Ale ak mi niekto poradí v BB a okolí niekoho ešte benevolentnejšieho, budem rada 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli