Teploty po 8 dňoch. Je to reakcia na očkovanie?

zuzu101
23. nov 2010

Ahojte.Synček bol pred 8 dňami očkovaný a dali sme ho aj proti kiahňam.Až teraz začal teplotovať.Lekárka nás upozornila že môžu kolísať teploty 10-12 dní a môže sa aj vysypať.Myslela som že teploty budú hneď po očkovaní a nie po ôsmich dňoch.je to ozaj z toho?lebo iné príznaky nemá a taploty cca.38-39.

strapco13
23. nov 2010

zuzu101 ..po tomto ockovani byvaju teploty takto neskor dost casto

eronika
23. nov 2010

Ahoj, po tomto očkovaní sa objavujú teploty až po týždni. My sme ju mali tiež - presne o 10. dní neskôr a trvalo nám to dva dni a bez výsypu.

evina313
24. nov 2010

no my sme skoncili s vysypom na celom tele a s vysokymi teplotami po 10 dnoch. nakoniec sme museli byt tyzden v nemocnici na koznom. mal to naozaj hrozne, akokeby tie osypky dostal. ale nedavala som ockovat proti kiahnam.

miroslava72
24. nov 2010

My sme mali tiez teploty po 8 dnoch od ockovania-vysoke teploty 39,8-40-ani neklesali ani nestupali-mala bola strasne spava-spala v kuse aj 4hod-tolko,co sa prebrala,napila sa,vycikala a zase spala dalej.Ked sa vysypala na treti den teploty ustali.Skoro sme v nemocnici skoncili aj my,no odmietla som.Po podani cipku,ktory nam dali v nemocnici sa postupne vysyp stratil. Kiahne sme tiez nedavali ockovat.