Treba po očkovaní zostať doma?

ewellina
12. jún 2017

Ako to je po ockovani, ktore sa robi v 11 rokoch? Ma ist dieta do skoly alebo moze v ten den zostat doma?

waggi
12. jún 2017

Tak to je asi na tebe, viem, že niektoré mamičky pošlú potom dieťa normálne do školy ale moja švagriná nechala malú normálne doma lebo ona sa aj dosť bojí ihiel takže ju nechala doma aj ako keby za odmenu a aj preto, že pred tým v noci veľa nenaspala tak by sa aj tak nevedela v škole sústrediť. Ale podľa mňa je to na tvojom uvážení 🙂

ewellina
autor
12. jún 2017

Dakujem, potrebujem vediet, ci dostanem od lekarky OCR alebo P na cely den.

evittam
12. jún 2017

@ewellina Zalezi od toho co akceptuje zamestnávateľ. Bud potrebujes dve peciatky alebo staci,ze lekarka k peciatke napise "celodenne osetrenie".

sardinka336
12. jún 2017

@ewellina a prečo by dieta nemohlo ostat doma? To je na tebe. Očéerka na jeden den je podla mna blbost,nejedná sa o ,,ošetrovanie člena rodiny,, ale o doprovod k lekarovi a na to su péčka...

ewellina
autor
12. jún 2017

ale ked idem s dietom rano k lekarovi, nedostanem P na cely den.

evittam
12. jún 2017

@ewellina Plati co som ti uz napisala.😉

evittam
12. jún 2017

@ewellina Ja som nemala problém v práci ak mi lekárka napísala na priepustku "celodenne osetrenie".....

evittam
12. jún 2017

A btw.11rocna nie je schopna byt sama doma...

janinah
12. jún 2017

do školy ísť môže,ale treba ostať v čakárni po podaní injekcie aspon pol hodiny,to vždy po každej injekcii kvôli možnej reakcii....ale ak pojde do školy nemalo by v ten den cvičiť na tv, ak chceš P na celý den tak sa dohodni s lekárkou,dá ti ho

usla35
13. jún 2017

Moja kamaratka je sestricka a spominala, ze vacsina mamiciek nechava potom deti normalne doma, zalezi asi aj od zamestnavatela, lebo niektori to neuznavavaju ale ona vravela, ze ked si mamicka vypyta paragraf tak im ho v pohode vypisu aj ked nie je uplne potrebne aby to dietato zostalo doma 🙂

prevenar
13. jún 2017

@ewellina ..a ktore sa "robi" v 11tich ? ci, netusis ? ..a moze ist kam len chce, ockovanie je uplne neskodne.

moonlight1210
14. jún 2017

@prevenar preockuva sa v zom veku mmr.
Myslela som, ze ked voci ockovaniu pritestujes, mas ho nastudovane prinajmensom na urovni odborneho epidemiologa. Aby si presne vedel, o akych zbytocnych ockovaniach hovoris (preco).
Vies, ako maju satanisti nastudovanu bibliu. Aby mohli protiargumentovat.

moonlight1210
14. jún 2017

@ewellina ci ostanete doma je na vas. Ja deti doma nechavam uz len preto, ze chodime neskor (je v cakarni vtedy uz menej deti, kratsie tam cakame) a vyucko by aj tak nestihli.
Od rana pockaju doma, ja odrobim aspon pol dna a na zvysok mam priepustku s peciatkou od dr. A deti peciatku v ziackej.

majdalenka23
14. jún 2017

@prevenar utri si čelo

hanka1674
14. jún 2017

@ewellina Podľa mňa kľudne môže zostať doma, veď keď si vypýtaš paragraf tak nebudú mať problém s tým aby ti ho dali. Teda záleží asi od toho kde robíš ale ak sa nič nestane keď budeš jeden deň v práci chýbať tak v tom nevidím problém 🙂

ewellina
autor
14. jún 2017

Dakujem za odpovede, uz to mame za sebou, nechala som ju pre istotu doma.