Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vakcína Probiofix

jeny9345
6. nov 2015

Máte niekorá skúsenosť s vakcínami na alergiu Proliofix? Úspešnosť liečby, reakcie,.... Ďakujem 🙂

prevenar
7. nov 2015

nejedna sa o klasicku vakcinu +tento konkretny nazov mi nic nehovori, ale v zasade som dost cital o ucinkoch podobnych liekov. vzdy ked ide clovek zasahovat do vlastneho imunitneho systemu pomocou roznych umelych latok pohybuje sa po tenkom lade.

cital som ,ze jednej skupine to pomohlo a zbavili sa problemov s alergiou , dalsia skupina ludi mala dost vazne nasledky, ako zhorsenie stavu, popripade objavenie sa inych poruch k tym ktore uz mali . je uz na tebe ci to risknes.

v zasade je urcite bezpecnejsie na zaciatok skusit zmenu stravy . zbavit sa obilnin ( obiloviny + ryza + kukurica) a mlieka / mliec. vyrobkov . tieto veci nahrad zeleninou v roznych formach / ovocim a doma robenymi rastlinnymi mliekami - mandle, mak , rozne orechy, kokos ... recept na mlieka najdes v mojom blogu. v niektorych pripadoch takato zmena odstrani problemy s imunitou a zaroven neriskujes poskodenie.

drzim palec.

aristka
8. nov 2015

@prevenar ty mas fakt odvahu .netusis o aku latku ide .na co je nick alergicky a ides mudrovat bez skusenosti z konkretnym liecivom .ak nepoznas dane liecivo .aha. cital si o skupinach ludi ...pomohlo a nepomohlo....inak o alergii na orechy si nepocul ...mozno prave nimi konkretny nick trpi....a co tak dat sem link na dane skupiny....ci je to v tvojej skupine .kde si urcite vzajomne hladkate svoje ega a ty doktor z kona mudrujes.....

kvieta
8. nov 2015

@prevenar Čo z toho máš, chlape☹

Tu začni písať odpoveď...

Odošli