• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľmi opuchnutá nožička po očkovaní. Je to OK?

13. marca 2009 
ahojte..ospravedlnujem sa ak takato tema uz je... s malou som bola na povinne ockovanie na 1 rocik. Pichla ju do nozky. vsetko bolo ok, ale na druhy den pozerama a normalne sa jej urobil velky cerveny flak priemer asi 5cm a cele je to ako na nejakej guli opuchnute a tvrde..myslite ze je to normlane?? mam s tym niekam ist??? alebo co mam robit??inak mala beha nemozem ju donutit aby bola v klude. A je aj lekom spokojna. Teplotu mala vcera trosku zvysenu. Dakujem
13. mar 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslím,že nejlepší je zavolat dr.a zeptat se jí jestli je tavováhle reakce normální :wink:
13. mar 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, aj nam tak po ockovani zvykne nozka opuchnut, daj jej na to studeny obklad, ale asi si jej ho mala dat hned ako ste prisli z ockovania :wink: ale presne taku istu reakciu mal aj moj maly a tiez behal s takou hrcou na nohe ))
13. mar 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anavila: my meli to ockovani ve stredu a mala naprosto ok, radeji zavolej doktorce, nam bylo receno, ze po tomhle ockovani by nemela byt zadna reakce, protoze je to jen dodatecna davka toho co uz dostali predtim... :wink:
13. mar 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi po každém očkování hrču tvrdou a zarudlou na noe někdy s teplotama někdy bez,myslím si že je to normálka
13. mar 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,aj my sme dali.dala som mu na to octan
13. mar 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj octan pomáhá na vše
13. mar 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem baby
13. mar 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anavila, Matkovi tak opuchla nozicka po druhom ockovani Hexavakcinou, a zatvrdlo mu to, opuchlo a na dotyk to mal velmi bolestive, k tomu vysoka horucka. Ja som doma nemala octan, ani ocot, tak som mu na to dala obklad z bieleho vina a tiez pomohlo, bolo studene, vychladene a prijemne to vonalo, lepsie ako ten octan. :slight_smile:
13. mar 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky co je to octan? :sweat_smile:
13. mar 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přiznám se, že já na to nedala nic, Dr. řekla rozmasírovat. Ale malej se nenechal, pořád chtěl běhat, tak jsem ho nechala a druhý den už to bylo pryč.
13. mar 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caira-snažim sa ti už 5minut vygoogliť niečo o octanovej masti,ale nič :sweat_smile: je to taka komunisticka mast,z OCTU .... čo sa použiva aj v kuchyni ocot :grinning: a je to na opuchy a tak ......... proste octanova masť
13. mar 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok