Viróza a očkovanie

jaja018
21. aug 2013

Ahojte baby. Ja sa chcem len spýtať či môže mať malá následky po očkovaní. Dnes ráno sme boli na očkovaní malá sa zdala zdravá, živá ako vždy bez teploty a známok choroby, ešte aj papala ako vždy. Doktorka ju tak zaockovala, osipky, rubeola... O 21:30 malá zvracala, najprv ma napadlo ze asi z očkovania. Ale zvraca už aj manžel takže to bude vyroza. Môže to mať negatívny vplyv na očkovanie?

aristka
21. aug 2013

na očkovanie nie ,ale skôr kombinácia očkovania a črevnej chrípky a celkovo u tak malého dieťaťa pozor na zvracanie ,lebo hrozí dehydratácia...ak by nastúpila teplota a zhoršoval a stav určite treba ísť do špitála a informovať aj o tom ,že je čerstvo očkovaná...

aduskatt
21. aug 2013

ja si myslim, ze moze a nemusi. Na to Ti nikto jednoznacne neodpovie, kedze nevedno, aky bacil ma dcera v sebe, ci len nieco zjedla, alebo je to v niecominom......drzim palce a skore uzdravenie zelam

namornicka
22. aug 2013

Môj syn ked mal rok tak bol na očkovaní a večer mi potom začal kašľať, čiže zjavne už bol v inkubačnej dobe. Nič mu nebolo, ale tiež som sa zľakla. Keď som to hovorila sestre, spomenula si že aj jej sa to stalo s dcérou a tiež nič.

lujza123
22. aug 2013

@jaja018 no negativny vplyv na ockovanie by ma netrapil...skor negativny vplyv na dieta samotne...ockovanie a do toho chripka moze byt velmi velka zataz na rocne dietatko