Vplyv očkovania na duševné zdravie dieťaťa

peter952
12. máj 2016
Používateľ peter952 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od peter952.

Nasledujuce informacie su vytazkom z knihy “Vakcinacia socialny zlocin a kriminalita – utok mediciny na americky mozog.”

VACCINATION SOCIAL VIOLENCE AND CRIMINALITY – The Medical Assault on the American Brain
by Harris L Coulter

DPT: A Shot in the Dark’ “DTP vystrel do tmy” toto je nazov prvej knihy, (diphteria, tetanus pertusis – zaskrt, tetanus, cierny kasel) popisuje efekt vakcinanie na deti a batolata. V tejto knihe sledujeme dalej tieto deti az do puberty a dospelosti. Poukazujeme na to ze vplyv vakcinacie v dlhsom casovom obdobi je ovela viac bezny ako sa povodne myslelo. Tieto poruchy boli pripisovane inym vplyvom a suvislost s vakcinaciou bola systematicky ignorovana.

Americka asociacia psychiatrov, publikovala sprievodcu mentalnymi ochoreniami v USA, diagnosticky a statisticky manual, v ktorom venoval 70 stran porucham objavujucim sa v rannom detskom veku,detskom veku alebo dospelosti. Tieto poruchy dostali pomenovanie “vyvojove poruchy” Najviac rozsirenym je dyslexia (neschopnost rozoznat pismena), tiez volana ako porucha minimalneho poskodenia mozgu. Dalsim “prominentnym” poskodenim je autizmus. Ale je tu velmi vela dalsich poruch. ADHD attention deficiency hyperactyvity disorder – hyperaktivita,,,, porucha reakcii novorodeca,,,, ODD – oppositional defiancy disorder – zanovitost, vzdorovitost,,,,poruchy identity osobnosti,,, pomocovanie – unik mocu,,,,atd...Pravdepodobne 20% americkych deti – jeden z piatich, trpi niektorou z vyvojovych poruch. Je to naozaj hrozostrasne cislo. Ak by nejaky cudzi nepriatel sposobil takuto skodu v nasej krajine, pravdepodobne by sme mu vypovedali vojnu. Ale ako demonstruju nasledujuce stranky, sposobili sme si to sami. A pokracujeme v tom az dodnes.

Nasledujuce stranky poukazuju ze vyvojove poruchy su takmer vzdy sposobene mozgovou encefalopatiou (opuch mozgu). Primarnou pricinou encefaopatie v USA a rozvinutych krajinach je detsky ockovaci program. Aby sme boli viac specificki, velka cast z milionov americkych deti a obcanov trpi autizmom, epileptickymi zachvatmi, mentalnou retardaciou, hyperaktivitou, dyslexiou, a dalsimi typmi poruch tejto prisery s viacerimi hlavami ktora sa vola “vyvojove poruchy” a stoja za niektorymi typmi vakcin proti detskym chorobam.

Takzvana sociopaticka osobnost, zodpovedna za enormny narast zlocinnosti za poslednych 20 rokov, ma nepochybne korene v skodach sposobenych vakcinaciou. A tak vakcinacny program posluzil na podkopanie americkeho skolskeho systemu ktory kolabuje vdaka neschopnosti bojovat so patinou alebo stvrtinou studentov ktori sa nikdy nenaucia citat, a nezvladnu zakladne pocty. A to podporuje vlnu zlocinnosti ktora meni nase mesta na dzungle, kde stoji nad slabostou skazenost. Efekt vakcinacie spochybnuje ton a atmosferu modernej spolocnosti. Preto ze zmeny su zakerne a siroko rozsirene, a preto ze sa nedokazeme pozerat na tento problem z hladiska perspektivy, boli tieto javy prehliadane.

Nie je to jednoduche rozoznat obrysy tejto nocnej mory, ktora na nas dolahla.Kazdym dnom tento program pokracuje a stovky zdravych deti su premenene na poskodeny “tovar “ mentalne retardovany, slepy, hluchy, autisticky, epilepticky, neschopny sa ucit, emocionalne nestabilny, buducich neplnoletych delikventov a kriminalnikov. Encefalopatia moze vzniknut aj z urazov hlavy, tazkych popalenin tela, infekcii, ale toto su velmi zriedkave javy. "

http://www.vaccinationinformationnetwork.com/vaccination-social-violence-and-criminality-harris-l-coulter-phd/

luliu
12. máj 2016

@peter952 rozmyslam kedy sa stihas venovat svojim zdravym neockovanym detom, ked cele dni len vypisujes na MK a snazis sa zachranit populaciu

janinah
12. máj 2016

nepotrebujem štúdie,ktoré píšu tak ako chce ten,kto si ich objednal a zaplatil...stačí mi zdravý sedliacky rozum,zlatá stredná cesta,materinský inštinkt a v tomto prípade aj zdravotnícke vzdelanie 😉

tykat
12. máj 2016

@peter952 ...ty predavas tu knihu?

peter952
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
12. máj 2016

@peter952 moje vzdelanie nech teba netrápi,to by som ja tebe mohla písať- uč sa prijať aj iný ako tvoj /jediný správny? /názor..maj sa...

maminkasisa
12. máj 2016

ja som svoje deti zaockovala a nebanujem, a urobila som to znova............

peter952
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminkasisa
12. máj 2016

@peter952 uz sme skoncili a verim, ze Tvoje deti nedostanu cierny kasel a podobne choroby, ktore mozu mat trvale nasledky......

peter952
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasa1983
12. máj 2016

@peter952 pocuj a Ty si preco taky invazivny k kudom, ktori maju inu skusenost/odlisny nazor? Ved to je slobodne forum, tazko ocakavat, ze sa hned najde 10oveciek, ktore budu nasledovat Tvoju vieru..plati to aj o inych temach a ludoch. Nesuhlasit neznamena, hned sa pustit do diskutujucich.

sam2
12. máj 2016

@peter952 nezvyknem sa zapajat do tychto debat. Pre mna su to zabomysie vojny. Ale mam otazku: preco si myslis ze tie choroby vymizli? Sibnutim carovneho prutika? 😉

peter952
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
12. máj 2016

dnes ľudia cestujú po celom svete,moja dcéra napr. je teraz v Kolumbii,pustili by ste ju tam bez odporúčaných očkovaní? však čoby nie,taká žltá zimnica je "úplná malina", či?

maminkasisa
12. máj 2016

@peter952 akoze ostali v minulom storoci?.... to je Tvoj nazor, a brat Ti ho nebudem, neockuj, sú to Tvoje deti, ale nestras ostatne mamicky, ked ides do Indie tak sa das zaockovat, a nehovor ze nie...... a koncim tuto debatu.... pokecaj si s prevenarom.......

dai
12. máj 2016

@sam2 s petrom nediskutuj - je to skoda casu - je to kus arogantnejo, sebestredneho, urazajuceho psychopata😉 precitaj si ine temy kde sa zqpajal😉

sam2
12. máj 2016

@peter952 zaujimava odpoved... Vlastne som inu ani necakala... PS: nasepkam ti odpoved na moju otazku: tie choroby vymizli vdaka ockovaniu. A vdaka internetu a ludom ako ty sa nam bohuzial vracaju.... Ale neockuj. Tvoja volba. Pekny vecer

sam2
12. máj 2016

@dai je mi to uplne jasne. Tak ako s inymi v jeho sekte 😉

tobnuf
12. máj 2016

Zbytocne stracas cas a vypisujes tu tieto veci nech si kazda mamina spravi podla svojho. Vy s tymito ockovacimi teoriami ste otravny uz ako Jehovisti 😀 proste svoje deti neockuj podla svojho presvedcenia a nam s tym daj pokoj. Ked budeme nieco chciet vediet tak je toho plny internet .. ja nechcem aby moje dieta ochorelo na nejaky mor ktory pred niekolkymi desiatkami rokov skoro vyhubil ludstvo..

peter952
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminkasisa
12. máj 2016

@peter952 pardon, do mna si sa navazal.....

dai
12. máj 2016

@peter952 prepac ale s tebou uz po skusenostiach v inej teme nediskutujem - tak ako vaecsima ludi ktori s tebou prisli do kontaktu. Pekny vecer a prajem vela uspechov pri predaji tvojich homwpoatik na liecenie rakoviny😉 verim ze si pochopil ze to myslim ironicky🙂

tobnuf
12. máj 2016

@peter952 este by ma zaujimalo akeho pohlavia si.. pises aj muzskom aj zenskom rode. Nick mas muzsky a profil zensky... 😂

motovidlo
12. máj 2016

Táto téma by sa mala volať "Vplyv neočkovania na duševné zdravie rodiča" 🙂

peter952
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluka2
12. máj 2016

Komu sa vobec chcelo prekladat take keci. Ta kniha je kritizovana dokonca aj samotnymi antivax ludmi; pisu, ak hladate inteligentne argumenty a vysvetlenia, v tejto knihe sa ich nedockate...

sam2
12. máj 2016

@peter952 neviem ake mas grafy, ale napr.taka detska obrna-jej vyskyt sa vyrazne znizil az po zavedeni ockovania... Ale ja s tebou uz diskusiu koncin. Ty si pojdes aj tak svoje. A tvoj styl presadzovania vlastneho (jedineho spravneho????) nazoru je na mna privelmi nasilny.... Takyto styl diskusie mi je prosti srsti a ma na mna presne opacny efekt.... Pekny vecer

spuntikmathiasko
12. máj 2016

Nechcem byt zla a miesat sa do ockovania, ale napr. deti vo Francuzku su tiez ockovane ako deti v USA (neviem,ci maju totizny ockovaci system ale vakciny sa do ich tela tiez dostavaju) a vo Francuzku Je omnoho mensi vyskyt ADHD (nepamatam si presne %) a je to danne vychovou. A tento vyskum taktiez robili psychologovia a psychiatri.