Zapáchajúci moč a čaká nás očkovanie

martina374
6. feb 2019

Ahojte, chcela by som sa spýtať máme ísť o 2 dni na očkovanie 3 dávka, ale malej ked som ráno menila plienku tak moč zapáchal tak nepríjemne ako ked u starych ludi. Cez den som nepostrehla zeby jej bolo citit moc. Minuleho tyzdna mala sopliky aj sem tam kasel, ale to jej vychadzali zuby, teraz uz len niekedy jej tecie z nosa. Neviem ci mozem ist na ockovanie s nou. Jej v podstate nic nieje len raz moc smrdi inokedy ma sople. A moc neviem ako dam vysetrit ked ona este nechodi a nevie ist na nocnik, nevysedi mi tam. skusala som aj do takeho sacka co sa da kupit v lekarni na moc ale aj tak sa tam nevycikala. No neviem. Ale mozem ist s nou na ockovanie normalne?

ave17
6. feb 2019

Keď máš akékoľvek pochybnosti, odlož to, nič sa nedeje, ja odkladám takmer každé 🙂 a so soplom by som očkovať určite nedala..

lilitela
6. feb 2019

Nemohlo to byt zo stravy? Napriklad taka spargla, ta vie ... a urcite aj ine potraviny sa najdu

lindusss2016
6. feb 2019

Odloz to, ked sa ti cokolvek neda, ved tretia davka sa ockuje 6 az 10 m po druhej, takze to kludne nechaj na lepsie pocasie

martina374
autor
6. feb 2019

@ave17
@lindusss2016 no my to 3.ockovanie uz odkladame asi pol roka, lebo bola chora potom jej isli zuby vkuse soplila a teraz sa mi zda uz celkom zdrava az na ten moc. Tak preto neviem. Mozno zajdeme k doktorke nech ju vysetri a poviem jej o tom moci a ona rozhodne ci zaockuje alebo nie? Ma ten moc vplyv na ockovanie?

lindusss2016
6. feb 2019

@martina374 no to ti nikto nepovie. Ano, dr rozhodne a je na tebe, ci veris alebo nie. Ja sa viac k tejto teme nevyjadrim, lebo by som tu rozputala burlivu diskusiu

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anetka1978
7. feb 2019

Ockovat je najvodnejsie, ked je dieta pred ockovanim minimalne 2 tyzdne zdrave...

lilitela
8. feb 2019

@martina374 Zapach urcite nie je v poriadku, ak je dlhodobejsi, cize nie zo stravy. Moze to byt nejaky problem a nemusi mat nutne bolesti ci teplotu. A ani ten ocikavaci papierik ti nemusi nic ukazat, ja som mala pozitivne vysledky az v kultivacii, ci ako sa to vola.

prevenar
14. feb 2019

@martina374 ak ta zaujimaju rizika ockovania , mozes sa o nish dozvediet tu - https://www.modrykonik.sk/group/1799/