Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Zapáchajúci moč a čaká nás očkovanie

martina374
6. feb 2019

Ahojte, chcela by som sa spýtať máme ísť o 2 dni na očkovanie 3 dávka, ale malej ked som ráno menila plienku tak moč zapáchal tak nepríjemne ako ked u starych ludi. Cez den som nepostrehla zeby jej bolo citit moc. Minuleho tyzdna mala sopliky aj sem tam kasel, ale to jej vychadzali zuby, teraz uz len niekedy jej tecie z nosa. Neviem ci mozem ist na ockovanie s nou. Jej v podstate nic nieje len raz moc smrdi inokedy ma sople. A moc neviem ako dam vysetrit ked ona este nechodi a nevie ist na nocnik, nevysedi mi tam. skusala som aj do takeho sacka co sa da kupit v lekarni na moc ale aj tak sa tam nevycikala. No neviem. Ale mozem ist s nou na ockovanie normalne?

ave17
6. feb 2019

Keď máš akékoľvek pochybnosti, odlož to, nič sa nedeje, ja odkladám takmer každé 🙂 a so soplom by som očkovať určite nedala..

lilitela
6. feb 2019

Nemohlo to byt zo stravy? Napriklad taka spargla, ta vie ... a urcite aj ine potraviny sa najdu

lindusss2016
6. feb 2019

Odloz to, ked sa ti cokolvek neda, ved tretia davka sa ockuje 6 az 10 m po druhej, takze to kludne nechaj na lepsie pocasie

martina374
autor
6. feb 2019

@ave17
@lindusss2016 no my to 3.ockovanie uz odkladame asi pol roka, lebo bola chora potom jej isli zuby vkuse soplila a teraz sa mi zda uz celkom zdrava az na ten moc. Tak preto neviem. Mozno zajdeme k doktorke nech ju vysetri a poviem jej o tom moci a ona rozhodne ci zaockuje alebo nie? Ma ten moc vplyv na ockovanie?

lindusss2016
6. feb 2019

@martina374 no to ti nikto nepovie. Ano, dr rozhodne a je na tebe, ci veris alebo nie. Ja sa viac k tejto teme nevyjadrim, lebo by som tu rozputala burlivu diskusiu

ptmt1011
6. feb 2019

Ak sa ti nieco nezda odloz to.ano dr.rozhodne.ak rozhodne ze je ok tal das?ja keby som dala ockovat(co nedavam)svoje dati tak by som si vyziadala podrobne vysetrenie ci zdrav stav mojho dietata je v uplnom poriadku . zdravotny stav fietata pred ockovanim ma byt tip top.a nie take ze co tam po sopliku ci pachu mocu.
Väcsinou lekarom je jedno v akom stave su deti pri ockovani.a pichaju"vcelicky "hlava nehlava.a rodic by mal byt ten kt.da pozor na to ako je na tom jeho dieta pred ockovanim.
.no ale ty sa riad podla seba.ty si matka ty sa musis rozhodnut ci ockovanie odlozis ci nie.
Malej vela zdravicka prajem

anetka1978
7. feb 2019

Ockovat je najvodnejsie, ked je dieta pred ockovanim minimalne 2 tyzdne zdrave...

lilitela
8. feb 2019

@martina374 Zapach urcite nie je v poriadku, ak je dlhodobejsi, cize nie zo stravy. Moze to byt nejaky problem a nemusi mat nutne bolesti ci teplotu. A ani ten ocikavaci papierik ti nemusi nic ukazat, ja som mala pozitivne vysledky az v kultivacii, ci ako sa to vola.

prevenar
14. feb 2019

@martina374 ak ta zaujimaju rizika ockovania , mozes sa o nish dozvediet tu - https://www.modrykonik.sk/group/1799/

Tu začni písať odpoveď...

Odošli