Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Žiadali ste vyšetriť C-reaktívny protein pred očkovaním?

miriam108
7. máj 2017

Chcela by som pred očkovaním, aby jej doktorka zobrala crp. Pre istotu. Žiadali ste to niektorá?

luliu
7. máj 2017

Zdá sa mi to absolútne zbytočné pichať dieťa, keď mu nič nie je. Ale žiadať môžeš, zaplatíš a spravia crp

toskanka
7. máj 2017

@miriam108 Samotne CRP ti o imunite nepovie vela, iba ci ma v tele zapal a ani ten CRP s istotou neodhali. Ak mas podozrenie na znizenu imunitu dietata, poziadaj o imunologicke vysetrenie pred ockovanim.

soldi
7. máj 2017

crp vacsinou stupne az ked uz je choroba v rozbehu a aj to, len pokial je bakterialneho povodu. takze to Ti moc nepomoze.
ak chces mat istotu, ze je dieta zdrave, tak ho zober na tyzden z kolektivu a az potom chod ockovat. keby bol chory, tak v priebehu toho tyzdna by sa to prejavilo, a pokial nebude v kolektive, ci v OC a pod, tak asi sa nebude mat ako nakazit.

plus potom ako pise
@toskanka
mozes dat urobit imuno testy, ci je tam vsetko v poriadku.

ale ako poznam nase zdravotnictvo, tak sa obavam, ze s tym bude mat pediater problem, ale si matka, tak trvaj na svojom, ide o vela 🙂

dahra
8. máj 2017

@miriam108 áno a spravila to bezplatne 10 min pred očko. Dokonca som jej týždeň pred dala spraviť aj krvný obraz vrátane imunoglobulinov.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli