Aké sú vaše skúsenosti s chatovaním na POKEC SK?

grizzly7
30. dec 2019

Ahojte, také odlahčenie, používate niekto alebo využívali ste portál Pokec sk na chatovanie? Negatívne aj pozitívne skúsenosti?

amelia000
30. dec 2019

@grizzly7 ano, bolo to aktualne tak pred cca 10 rokmi

bianka000
30. dec 2019

nasla som si tam muza 🙂 ale to je cca 10 rokov dozadu.. odvtedy som tam nebola 🙂

mamulienka2
30. dec 2019

@grizzly7 Ahoj.Ja som si na pokeci vytvorila nový nick po rokoch...No včera som sa tak vytočila,že som ho zrušila a mám pokoj.Chodila som tam po dobu zhruba dvoch mesiacov.Podozvedala som sa pekné veci ale skôr prevládali tie zle.Hovori sa,že za vyskúšanie nič nedáš.No ja som sa tak naštvala včera,že čo som v zivote vysoký tlak nemala,ako včera.Muzi nevedia čo chcú a keď vedia a dohodla som sa s ním na stretku,že niekedy po Silvestri sa uvidíme,zrazu som zistila,že on ,milostpan je prepnúť v miestnosti zoznamka.Ja som tam bola,to áno ale v miestnosti do,že som si chcela aj tak nick zrušiť....Ťažko s vami chlapi.

grizzly7
autor
30. dec 2019

@bianka000 Tiež som tam bol cca pred desiatimi rokmi, kamoš tam stále je, len ževraj už je to tam divočina, rôzne individua 😀

grizzly7
autor
30. dec 2019

@mamulienka2 Našla si tam na písanie normálnych chlapov, ak áno, tak super, lebo som skôr počul, že chodia také správy ženám, že koniec

denden77
30. dec 2019

@grizzly7 ze ci.. s prestavkami niekolko rokov 😁

mamulienka2
30. dec 2019

@bianka000 tiež som mala odtiaľ muža...Už dávno je ex.Alkohol mu bol prednejší.

grizzly7
autor
30. dec 2019

@mamulienka2 Ľudia sa menia a alkohol je metla hlavne Slovenska, nie každý vie piť s mierou, takže aspoň nemusíš mať neustále opitého človeka pri sebe

grizzly7
autor
30. dec 2019

@denden77 Pokec je legenda, ale asi tam je stále dosť ľudí 😀 už si tam nie je ci ako ? 😁😁

patriq11
30. dec 2019

@grizzly7 pokec?? už je len o klamstvach a vysmievaní. Česť vynimkam.

suzitok
30. dec 2019

Ja som tam mala ucet asi pred 15rokmi, realne som si tam aj nasla priatela, ale dnes je to zrejme uz uplne o inom....uchylaci, muzi skryvajuci sa za zenskymi nickmi...cest vynimkam...

denden77
30. dec 2019

@grizzly7 uz nie.. tiez som si obcas pri tych mentalnych atletoch buchala hlavu do klavesnice.. ale aj o tom to je.. netreba to brat prilis vazne.. a netreba tam vstupovat s velkymi ocakavaniami 😁

grizzly7
autor
30. dec 2019

@denden77 😂 no keby som aj chcel tak nechcem, ale ja som muž, skôr ženy to tam majú horšie, hordy uchylov 😁😁

denden77
30. dec 2019

@grizzly7 pravda.. napriek tomu spominam v dobrom 😁

grizzly7
autor
30. dec 2019

@denden77 Aj ja, to bol Facebook časov minulých 😂

mamulienka2
30. dec 2019

@grizzly7 ano,nasli sa tam i normalni muzi,s ktorymi sa fajn pisalo ale ti boli dost uboleni z toho,co im partnerka vyviedla a ja som nehodlala pisat s nimi rok,pokym sa oni budu chciet stretnut.Nemam nic proti pisaniu par tyzdnov ale toto nie.....NO vacsina tam bola uchylakov.Hrozne nieco.ALe neznasam tych,ze ked sa slubim,ze pridem pokecat trosku,tak on zrazu hlada na zoznamke,Toto bol vcera koniec.Ja som seriozna,ale predsa nebudem vodit nikoho za nos.Slubotechna.

grizzly7
autor
30. dec 2019

@mamulienka2 Veru, tak potom klamal, nechcel ísť von, lebo aj ja mám radšej face to face, len niekto možno sa zľakne byť naživo 😀

mamulienka2
30. dec 2019

@grizzly7 Ved aj ja sa bojim stretnut s niekym na zivo aby ma nesklamal ale vsak som zhruba 4roky sama,najprv som nikoho nechcela a ked prisiel ten cas,ze by som rada s niekym chodila von tak pokec o nicom........Ja som si presla peklom ale to neznamena,ze chcem byt cely zivot sama ale kde ho zohnat,ked sa na pokeci len slubuje a zase nestretnem sa s takym,ktory chce ............sex.Toto ja zial nevyhladavam.

grizzly7
autor
30. dec 2019

@mamulienka2 Vždy je to taký adrenalín, lebo naživo už to môže byť úplne niečo iné aj ten človek iný, takže áno, človek musí risknúť a chápem ra ináč 🙂

kitycat
30. dec 2019

ak sa chces zoznamovat stiahni si do mobilu radsej Tinder. Tam ta mozu kontaktovat iba ludia s ktormi si date "right swipe" Z pokecu sa za roky vyvinula len uchylna sexzoznamka

grizzly7
autor
30. dec 2019

@kitycat Tinder som skúšal uz, ale prišlo mi, že je tam malo ľudí z okolia a už vôbec nikto na pokecanie, možno je to dobre vo veľkých mestách

mamulienka2
30. dec 2019

@grizzly7 ono je to tazke sa s niekym mimo zoznamky stretnut,kedze my matky robime,potom sa s detmi treba ucit a hned je vecer,ulozit decka.....Preto som vyskusala pokec.Ach,cele zle tam.

maca1984
30. dec 2019

ano pouzivala,tak 14 rokov dozadu 😀 aj som si tam nasla priatela,sice to nevydrzalo a sli sme si kazdy svojou cestou.Odvtedy tam profil nemam,ani mat nebudem.Dovod okrem stastne vydata-blbcov netreba dobrovolne vyhladavat

nika_m
30. dec 2019

Nasiel si ma tam pred 6 rokmi manzel :D od vtedy som tam nebola 🙂

grizzly7
autor
30. dec 2019

@nika_m No dosť párov je odtiaľ, ale tak ma to svoje čaro, ako spoznať na diskotéke 😁

nika_m
30. dec 2019

@grizzly7 ano urcite...a ak clovek nema povahu na to, ze by balil niekoho na diskoteke tak je toto trochu lahsi sposob 🙂

grizzly7
autor
30. dec 2019

@nika_m Ja som extrovert a okrem jednej priateľky som spoznal naživo niekde, na diske len raz, len tam sú všeliake tipy a čo človek nevie, potom je prekvapený😂

ivangeline
30. dec 2019

Teraz by som tam nešla, málo normálnych ľudí... Pred pár rokmi ešte budiš. Našla som si veľa priateľov a aj manžela. XD

miskakyska
30. dec 2019

čo máš proti diskotekám?..prv sa inde nezoznamovalo,len tam 🙂 to boli diskoteky,nie,ako teraz..s mojím som sa tam tiež zoznámila 😀 sme spolu doteraz

patriq11
30. dec 2019

Žienky a ako sa Vám podarilo na pokeci najsť svoje polovičky. Ja som to štastie nemal. Doteraz som na otázku že prečo neprišiel. Dajte recept. Dakujem