American factory - aký je rozdiel medzi americkými a čínskymi robotníkmi?

1. dec 2022

Videl niekto ten dokument? Vie mi niekto napisat prosím aký je rozdiel medzi americkými a čínskymi robotníkmi? Dakujem 🙂

martinmmartin
1. dec 2022

Zvlastna otazka.... Jedni sa narodili vacsinou na americkom kontinente druhy v azii....co presne cakas?

oli18
1. dec 2022

Dokument som nevidela, ale podla mojho subjektivneho nazoru, su azijati pracovitejsi, nez Americania.

autumm
1. dec 2022

V tomto dokumente to bolo vykreslené tak ze cinania sú ochotni pracovať a držať hubu a krok. Sú tak nauceni z domu. Sú vďační za každú pracu aj za cenu ze majú nizsiu mzdu. Za to americania Sú už cielavedomejsi, majú založené odbory aby sa im stále zlepsovalo pracovné prostredie. Nerobiť a zarobiť 🤣 potom vlastne keď pracovali tieto dve skupiny spolu robilo to aj sarapatu. A najväčší problém bol krd vedúci manazer bol Číňan. Pretože potom určite tempo vyžadoval od americanovz avšak oni nie sú na také zvyknuti

kacena4
1. dec 2022

ja to vnimam tak ze cinan ked sa mu povie maka a postavi dialnicu za tyzden, american viac frfle a skutek utek. ako ten vtip. slovensko sa snazi postavit dialnicu a chcu si najat cinsku spolocnost. odpovedali im ze kvoli tyzdnu sa im neoplati nosit celu techniku na sk

autor
1. dec 2022