Ako sa na messengri na FB dať offline pre 1 človeka?

mardzanadvanast
10. júl 2019

Prosím da sa že človek ktorého nemám na fb v priateloch ale na messengeri občas píšeme až ma nevidí online ? Pretože je to staršia osoba nechcem zablokovať ale zakaždým ako zasvietim a zbadá to mi vola A už to dosť otravuje dakujem

tatianaba
11. júl 2019

@elementissa A ono to nie je kakarik ale kakariki...aby som bola presna.

tatianaba
11. júl 2019

@mardzanadvanast Ospravedlnujem sa za spamovanie tvojej otazky. 🙂

nikaeli
12. júl 2019

Baby, teraz som dostala zachvat smiechu 😆 ani som si nevsimla, ze su to kakariky 😂

nikaeli
14. júl 2019

dievcata ja sa ospravedlnujem 🙈 precitala som to ako "kanariky" nie "kakariki" - nakolko som o takom vtacikovi este nikdy nepocula.. no vcera som bola v Super ZOO a tam take zlte papagajce s cervenym na hlavicke, vravim drahemu - aha ake velke neofemy - a on, ze kde? ved to su kakariki!! a ja ze - no do kelu - musim napisat na MK, lebo teraz vyzeram ako truba 😝 takze sorry, verejne sa ospravedlnujem - inak naozaj vyzera ako neofema, len je o dost vacsi.. asi ako je neofema vacsia od kanarika 🙈

uhnakova
14. júl 2019

@fokuska okrajane ovocie je este nic, niekde sa ovocie a zelenina bieli 🙂. Obielim si mandarinku 😅

fokuska
15. júl 2019

@uhnakova Ja som to pocula zatial len pri zemiakoch - bielit alebo obielit zemiaky.
Vzdy ma pri tom striaslo, lebo ak supem zemiaky a su biele, tak viem, ze budu nechutne a aj tanieri budu vyzerat nechutne bledo :D Zemiaky musia byt zlte :D