Dráčik - výber dopravy

sonavidova
16. dec 2020

Ahoj, nemáte niekto skúsenosť s internetovým predajom v draciku? Nedá sa zvoliť spôsob dopravy len do predajne a to určite nestihne prísť vzhľadom na blížiaci sa lockdovn, bude určite zavreté. Nedá sa mi.odoslat objednávka a na predajni tovar nemajú. Ďakujem

nikpa
16. dec 2020

@sonavidova Ja som to riesila min.týždne v piatok, bola som sa spýtať na predajni. Dorucenie len na predajnu a to moze trvat aj 10dni teraz mi povedali, na predajniach kde som bola tovar nemali takze smola. Zhanala som inde cez net kde doručí aj kuriér

sonavidova
autor
16. dec 2020

@nikpa ďakujem, inde hru nemali alebo vyšla o 15€ drahšie 🙂

andrea101112
16. dec 2020

cez dráčika by som už objednanie neriešila.zaplatene som mala 7.12. a dnes mi konečne prišla sms že tovar je na predajni..ale som trpla či to stihnu do vianoc

amelie2017
16. dec 2020

Baby uz pisu niekolko tyzdnov, ze dracik leb na predajnu a nestihaju ani tam dodat podla dohody.

pribinak
16. dec 2020

Žiaľ trosku neskoro si to začala riešiť. Buď do to pôjdeš obehnúť predajne kde danú hračku majú, alebo nič.
Baby tu už vyše týždňa píšu ako drak nestíha a doručujú už len na predajnú

sonavidova
autor
16. dec 2020

@andrea101112 no tak toto už nestihnú :(

mirkava
16. dec 2020

@sonavidova vcera som bola v draciku. Je to tam vybrakovane. Ludia kupuju vsetko.

liz_lemon
16. dec 2020

dracik ma oznam na stranke, ze dorucenie na predajnu trva 10 pracovnych dni od zaplatenia

balkica
16. dec 2020

ked som objednavala v novembri este sa dalo aj kurierom, potom to uz zrusili, lebo by to nestihali, tak vsetko len na predajnu davaju. Ja som to mala do 3 dni na predani, ale to bolo zaciatkom mesiaca,

hradnapani
16. dec 2020

nic uz nenavyberas, uz je neskoro. Alebo uz len priplatit a skusit stastie inde, no bez zaruky.

lasina
16. dec 2020

Niektoré e-shopy už stornuju objednávky, posielajú peniaze naspäť.Jednoducho nestíhajú🤷čo je na danú situáciu pochopiteľne...

090255
16. dec 2020

Ja som minulý týždeň okolo obeda objednala a večer prišla sms ze si môžem tovar vyzdvihnúť... Cize za mňa spokojnost...

sonavidova
autor
16. dec 2020

@pribinak darčeky mám od novembra nakúpené, toto mi.spomenul syn len teraz, mal to byť len taký bonus

pribinak
16. dec 2020

@sonavidova no nič, tak ešte k vysvecku to môže dostať ako darček

jaja1991
17. dec 2020

@sonavidova ja som objednala ešte 24.11. a doteraz to nemám.

miriam11
17. dec 2020

@sonavidova to ti určite už nepríde. Kuriérom neposielaju a ja som mala objednávku od 4.12. včera bola až na predajni. Je tu diskusia iba k tomu, kde sa sťažujú na nich. Aj ja mam tam príspevky. Dracik nikdy viac cez e shop!

sonavidova
autor
18. dec 2020

Dám im zatial pod stromček fotku 🙂 a objednám to, kedy príde tedy bude 🙂

izabellik
18. dec 2020

@sonavidova naaa vidis to, heh vec vyriesena 🙂