E-shop a vrátenie peňazí

mirage
4. máj 2021

Ahojte, len tema na moje " vyrozpravanie sa", viem, ze sa s tym neda nic robit..

Kupila som synovi sportove oblecenie, vacsiu aj mensiu velkost. Nieco sme si nechali, to, co nesedlo sme vratili. E shop vratil len peniaze za jeden tovar - teplaky, za ostatne produkty uz nie. vyhovaraju sa, vraj tam v baliku tovar nebol, potom ked som volala, uz tam tovar v baliku bol a peniaze vratia, bla bla. stale nic. Viem, je to len 50 eur, ale aj tak ma to hneva.
Mam podaci listok, kde je uvedena hmotnost balika, cize ak chcu zistia, ze neklamem.
Obchod je 200 km od nas, som tak nahnevana, ze si vezmem dovolenku a neodidem od nich, kym mi peniaze nevratia.

Giv Sport Liptovsky Hradok

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirage
autor
4. máj 2021

@cocolino234 ved hej, aj mna to hneva, su to moje peniaze a chcem ich spat..

slawka2208
4. máj 2021

podaj podnet na soi, s tým že ich budeš informovať o to že si podala podnet. a napíš im výzvu na vrátenie peňazí.

leskovael
4. máj 2021

Napiš im email že máš uvedenú vahu balika vdaka ktorej je ľahko dokázateľne že tie veci tam boli a povedz že ak ti v danej lehote na vrátenie peňazí (ak majú na stránke napr 14dni tak im napíš 14dni...) peniaze nevrátia budeš to riešiť podnetom na soi.

zuzubb007
4. máj 2021

To sa nedaj 50 euro nieje zrovna 5 euro treba to riešiť, máš doklad o váhe balíka dá sa to dokázať, prípadne pohroziť, že ich dáš na soiku a hneď budú v klidku

danusa63
4. máj 2021

@mirage to je tvrdenie proti tvrdeniu. Ja som videla na FB v jednej skupine, ze v jednom e-shope mamina vrátila namiesto cestovnej postieľky metrovicu dreva v obale od postieľky, že odstupuje od zmluvy do 14 dní. Ona si myslela, že keď je to veľký eshop, tak obsah obalu nebude nikto kontrolovať a vahovo sa to tiež podobalo 🙈 to bolo top čo som videla, že sú ľudia schopni

danusa63
4. máj 2021

@mirage ale verím, že to nie je váš prípad a Vám vrátia peniažky rýchlo 🙂

mirage
autor
5. máj 2021

Obchod zareagoval vcera vecer, ze peniaze uz boli poslane. Dakujem za pomoc.

silviatko
5. máj 2021

@mirage volaj tam kazdy den

tomas97
11. aug 2021

Rada do budúcnosti. EShop je povinný vrátiť penaize do 14 dni od nahlásenia že odstupuješ od zmluvy. Nikde sa nepíše, že tovar musí byť fyzicky u nich. Takže konali v rozpore. Pýtal by som si peknú kompenzáciu. Majú mať kameru nad rozbalovanim balíkov.