Film Tenet

neznamaznama
18. nov 2022

Dievčatá (a prípadní chlapci), ak ste niekto videli film Tenet, aj ste ho pochopili úplne? Potrebujem počuť ešte niekoho názor, či som ho pochopila správne, alebo som úplne mimo. Pri Nolanovom filme mi to v podstate nevadí, ale od včera, kedy som ho videla nad ním stále premýšľam. A snažím sa dať si dve a dve dokopy tak, aby to boli štyri. 🤪🤪🤪🤣🤣🤣

katie253
18. nov 2022

@neznamaznama videla som to tiež dávnejšie. Tiež som nad tým rozmýšľala...

januska12323
18. nov 2022

Čo si nepochopila? Videla som dávno ale keď bude treba pozriem si znova aby som vysvetlila. 😁

neznamaznama
autor
18. nov 2022

@katie253 som rada, že nie som sama. Nolanove filmy si častokrát plne "nezmyslov", ktoré dávajú zmysel. Aspoň pre mňa. 🤣

neznamaznama
autor
18. nov 2022

@januska12323 to zas od teba nechcem. 2,5 hodiny vieš stráviť aj inak, ako pozeraním filmu, ktorý si už videla len preto, aby si to nejakej babe z MK vysvetľovala. Skôr mi išlo o nejakú diskusiu, lebo niečo som pochopila hned, niečo mi došlo neskôr a niečo mi nedáva zmysel stále. 🤣🤣

januska12323
18. nov 2022

Ja som pochopila všetko, na druhýkrát lepšie. Je to troška zložité ale dôjde ti to keď si trebárs stopneš scénu a porozmýšľaš čo ti tam nesedí, či sa to nestalo už predtým z iného pohľadu/času.