Máte radi horory?

29. mar 2021

Dievcata takto na vecer, je tu niektora ktora ma tiez oblubeny zaner horory tak ako ja? 😃 mam rada vsetky druhy dajte tipy na nieco strasidelne 😃😃

kikus7
29. mar 2021

Ja nemám rada horory, ale pred pár rokmi som bola "dotlačená" v kine na "Cyntoryn zvieratiek". A nedávno som si to pripomenula online cez deň. No keď som si na to večer spomenula, tak som celú noc takmer nespala.

andreablabla
29. mar 2021

Z tých novších sa mi páčili napríklad Rituál,alebo Birdbox......

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nenne27
29. mar 2021

@andreablabla 🤣🤣🤣muz prave pozera ten Ritual

radkamatisova
29. mar 2021

Tiché miesto, sirota, zlo nikdy nespí, mama, hell fest, hory majú oči, pád do tmy,v zájetí démonu, To, zhasni a zemreš, potomek, insidious,noční múry z temnot, Veronica,sestra... Veľa ich poznám a veľmi veľa som ich videla 🙈

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sandra151
29. mar 2021

Voľakedy som ich milovala,ale odkedy sa stali určité veci už ich nepozerám 🙈

sida447
30. mar 2021

@sandra151 Aké? Prezraď 🙂

nika23t
30. mar 2021

Mne Loď duchov ešte dlho strasil v hlave... A pritom ani nie je taky strasidelny, v podstate nič moc, ale to malé dievčatko 🙀 A dalsi, tam neviem názov, ale také plázive tvory v jaskyniach, ktoré v podstate nevedeli žiť inde, a tam bolo strašne veľa priestoru na domyslanie, keďže dej sa odohrával v tme a v jaskyni. No fuj, po tomto som nevedela spat.

nika23t
30. mar 2021

A manžel si raz pozrel nejaký erotický horor. Do spálne prišiel zhnuseny s tým, že nikdy viac 😂😂 Doteraz tvrdí, že si to zapol omylom. A asi omylom to aj dopozeral takmer do konca 🤦‍♀️

petkasaurus
30. mar 2021

@nika23t mne priatel spominal nejaky horor o zubatej vagine, mozno je to ono :D ze nejaka zena z pomsty lakala chlapov a ked uz k tomu doslo, tak tie zuby vo vagine odcvakli.. Sak vieme co :D

nika23t
30. mar 2021

@petkasaurus 😂😂😂😂 Možno, neviem, nejak to nerozoberal, akurát vravel, že tam bolo veľa krvi a ze ľutuje, že to pozeral 😂😂😂

1xenia1
30. mar 2021

Ja horory osobne nemusím ale ak máte radi humor Silných rečí tak na YouTube odporúčam kanál zitron_citron. Robí roastedy na horory. Vždy sa parádne zabavíme.

autor
30. mar 2021

Dievcata vdaka za tipy, ale vsetky spominane som videla 😃😃😃 hororov je vela ale nejaky fakt ze dobry co by ma ehm... vystrasil este nebol 😟😃 ale pamatam si ze ked som bola este malá videla som nejaky horor len to bolo veeela rokov dozadu a vobec si nespominam aky, ked som nemohla spavat zo strachu 2 tyzdne 😃😃😃

rooberta
30. mar 2021

Ja mam rada horory a videla som skoro vsetky tu spominane. Nebojim sa pozerat horor ani vecer sama doma. Mam napozeranych aj vela novych hororov, no vacsinou som z nich sklamana. Moje dva uuuuplne topy, z ktorych mam vzdy zimomriavky su Ti druzi a Siesty zmysel. Su to stare filmy a mozno preto z nich mam najsilnejsie emocie lebo som ich prvy krat videla este ako dieta. Viac sa bojim takych ducharskych a psychologickych filmov ako krvakov, tie az tak nemusim.

acrobaleno
30. mar 2021

Ja milujem všetko hororové. Naposledy som videla The night eats the world. Aj keď to nie je až tak strašidelné ako skôr psychologický rozbor charakteru. Potom celkom zaujímavá je séria Grave encounters. Session 9, Doctor Sleep, The Lighthouse (toto je mega), Hereditary, Possessor, Host (2020), The Platform, #alive, Sputnik (toto je ruský a tiež super), Cadaver, The Cave (toto je staršie), As above so below, The Dark and the wicked, Relic, ....

radkamatisova
30. mar 2021

Autorke. Ja som tiež pozerala jeden horor s kamoškou veľa rokov do zadu, chodila som ešte na ZŠ a spadla som až zo stoličky tak som sa zľakla, fakt bol dobrý a neviem ako sa volá 😏

simca06022011
30. mar 2021

jasne... kedysi som po blairwitch nespala hadam mesiac v noci... :D a do lesa ked som mala ist tak mi az zle bolo. A pritom neviem.. nic tam take ani nebolo :D Kruh bol tiez taky podobny psycho horor.
Co som musela povinne pozerat boli vsetci tí krájači sekerou, pílou, a všetko s Hannibalom, zombie... Ale to su skor take oddychovky, podla mna najstrasidelnejsie su "psycho" horory.
A moj chlap si mysli, ze mi preskakuje... pritom on ma na to naucil, predtym ako presedlal na telenovely :D
@rooberta ina siesty zmysel ani nie je "vraj" horor :D ale ten reziser ma viac takych super "hororov" 🙂

acrobaleno
30. mar 2021

@simca06022011 M. Night Shyamalan má podľa mňa iba 3 dobré filmy, teda na ktoré sa dá dívať. A to Šiesty zmysel, Signs a Split. Ostatné hrúza-des a nemyslím to žánrovo. 😂

simca06022011
30. mar 2021

@acrobaleno nepovedala som ze vsetky :D povedala som ze ich ma viac.. a ma :D Signs sa mi napr. paci aj viac ako siesty zmysel.

acrobaleno
30. mar 2021

@simca06022011 Ešte som zabudla na The Visit, tiež od neho. Aj to sa mi celkom páčilo.

rooberta
30. mar 2021

@simca06022011 asi nie je, ale ja mam z neho mega zimomriavky, vacsie ako z filmov na styl texasky masaker motorovou pilou. A hra tam moj oblubenec Bruce, no lubim ho proste 😊 Ten Signs som este nevidela, dakujem za tip pozriem si urcite.

diana999
30. mar 2021

Ja som veľký fanatik na horory, ale žial novodobé horory sú takmer všetky na jedno kopyto. Už sa to nedá pozerať..

fadama
30. mar 2021

Jasné, milujeme horor. Najradšej mám taký čo povedia, že veľa ľudí nedopozerá ani do konca a nikde nič 😂😂😂😂

herodias
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikazuko
30. mar 2021

Pre mňa top: Sinister 1,2
The Shining, Cintorín mŕtvych zvierat,Vreskot, Slepway camp,Piatok 13, Halloween

katpox
30. mar 2021

Ja mam najradsej horory, ale uz kvalitny horor som davno nevidela, naposledy s kamaratku 3 r dozadu Mniska, to bolo fajn, inak celkom fajn su Paranormal activity 1, ostatne casti slabsie, Cintorin zvierat, ten povodny sa mi viac pacil, dalej The Boy, jednotka, povodny Helloween a piatok13, Hory maju oci, Madhouse, Zahada Blair wich 1, Nezvratny osud, Saw, 6zmysel,Anabel,...Tiez teda moc tie romanticke sragoriny nemusim, ani zombi horory a tiez fantazy su nuda.... A este mam rada z 2.svetovej Pianista, Zivot je krasny, Chlapec v pruhovanom

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bubibu
30. mar 2021

Ahoj, skús “martyrs”, ak si nevidela . Na ten nemám dobre spomienky 😅

veronikazuko
30. mar 2021

@katpox odporúčam ti pozrieť kvalitný horor Sinister,naozaj pre mňa top