Nefunguje mi možnosť ,,pridanie vzťahu" na Facebooku

lucia1011
20. máj 2021

Nevie mi niekto poradit,preco mi nejde na facebooku dat do vztahu osobu,ktoru mam v priateloch?

lvula
20. máj 2021

Natiska sa mi nejaká sprostá odpoveď, ze zrejme s tebou vo vzťahu byt nechce, ale to by ti asi nepomohlo 😅🤷🏼‍♀️
Tak nech to skúsi pridať on.

petamich
20. máj 2021

no ty si tu osobu do vztahu dat mozes ale na to, aby sa to zobrazilo to ta druha osoba musi potvrdit, kym to nepotvrdi, budes iba "vo vztahu" a bez mena druhej strany

petus998
20. máj 2021

@lucia1011 on to musí potvrdiť aby ste boli vo vztahu

miadi
20. máj 2021

Asi Ta osoba s tebou na fb nechce byt vo “vztahu.” Aspon vies na com si.

panelacikova
20. máj 2021

@miadi
@petus998
@petamich
@lvula čo ju hneď strašíte, možno sa tá osoba ešte k FB ani nedostala 😀

lvula
20. máj 2021

@panelacikova ja inak odkedy som mala Facebook (pred milion rokmi), som sa tesila, ze ked budem mat vážneho frajera, tiež si zadám vzťah na FB 😁😇 No a nenasla som si muža bez sociálnych sietí? 😅🤷🏼‍♀️

panelacikova
20. máj 2021

@lvula 😀 ja s mužom sme si to dávali naraz, keď sme boli spolu. proste sme to chceli. tak neviem, ako to funguje, keď to jeden zadá....a druhý sa na to pozrie možno tak o týždeň ... a ten prvý tŕpne, že čo sa deje? on ma už nemiluje? prečo to urobil? 😀 😀

lucia1011
autor
20. máj 2021

Je to moj muz a chceli sme to dat spolu,ale ani jednemu nam to nejde pridat.

lucia1011
autor
20. máj 2021

Nemam " 70 ", ze neviem,ze druha strana to musi potvrdit

petus998
21. máj 2021

@panelacikova Ja nestrasim ale keď jej to ako že nejde 😅

panelacikova
21. máj 2021

@lucia1011 jaj tak potom sa asi obráťte na niekoho na FB. čo ja viem, kto to tam rieši? kuknite v nastaveniach, či nemáte niekde niečo zle nastavené, ja sa v tom nevyznám...
@petus998 ale však spolu nastavovali vraj, teraz to písala v posledných príspevkoch... tak neviem. nech si urobia nové profily alebo čo...

ivka225
21. máj 2021

Nuz, nic sa neda robit ... musite sa rozist 🙂

miadi
21. máj 2021

A tak potom to nie je az taky problem Ved mas obrucku staci nie? A kto vas pozna asi vie ze ste manzelia ? Mas tam 300 pofideenych chlapov co ti pisu “ hello pretty?”