Neprišla mi súprava z eshopu

donutelka
25. feb 2021

Ahojte,
idem si k Vám po radu..
23.1. som si cez český eshop objednala teplákovú súpravu za 50€..dalo sa to zaplatiť iba vopred, prevodom, doručenie cez zásielkovňu. Ubehli dva týždne, súprava nikde, tak som tam písala, na druhý deň potom prišla. Tá súprava bola ale kus handry a ešte aj špinavá, tak som si na stránke vytlačila formulár na vrátenid, vypísala tam, že chcem vrátiť peniaze. Na stránke mali že peniaze vracajú do 14 dní...
Opäť prešli dva týždne a nič sa nedialo, tak som už nahnevaná písala, kde je problém a pani mi odpísala, že zrovna dnes mi poslala novú súpravu. Ja že prosím??! Žiadala som o vrátenie peňazí..ona začala zo mňa robiť idiota, vraj som žiadala o výmenu tovaru...poslala mi číslo objednávky zo zásielkovne a ona to cez aplikáciu nahodila 3min po tom ako som jej písala!!! V zásielkovni sa veľmi dobre vyznám, keďže aj ja často cez ňu posidlam a tak som vedela, že mi to ešte neodoslala a lrn to rýchlo nahodila cez aplikáciu keď som jej napísala...Zavádzala ma, že tovar mám už znovu poslaný a odráta mi poštovné. Hneď ráno som volala do zásielkovne, kde mi aj oni samy potvrdili, že nič im ešte nedala, žiadny balík, iba to zadala cez aplikáciu. Funguje to tak, že keď balík do 5 dní neodovzdáte zásielkovni, vrátia Vám peniaze za poštovné.Hádala sa so mnou cez správy a tvrdila, že ja som klamárka a mám čakať na dobropis...odvtedy prešiel týždeň a stále nič...dá sa s tým vôbec niečo robiť?

pondelok01
25. feb 2021

Co to je za eshop?

donutelka
autor
25. feb 2021

@pondelok01 2hot fashion

diana999
25. feb 2021

Len ci to nebude Nejaky aliexpress, pretože tam je dodacia doba dlhá 🤷🏽‍♀️ a keď to bol kus handry, tak. Možno aj hej 😀🤷🏽‍♀️

donutelka
autor
25. feb 2021

@diana999 veď mne to prišlo, ide o to, že nevracia peniaze

erikaa09
26. feb 2021

@donutelka pisem spravu

basska_b
26. feb 2021

S niektorými českými eshopmi radšej nekšeftovať, veď aj ten podvod Bonky.sk je ich výmysel

erienka
26. feb 2021

ja uz tiez neobjednavam z ceskych eshopov, mam zlu skusenost, prisla som o 35 eur plus ostal vo mne zly pocit z ich arogantneho pristupu.
@basska_b

jankapepe
26. feb 2021

@donutelka ja sa ťa nespytam na e-shop. Ale na názov firmy, IČO, DIČ, sídlo firmy.
Je to vôbec česká firma?

jankapepe
26. feb 2021

@donutelka https://www.2hot.cz/kontakty/
To je táto stránka?
Ak áno, máš smolu, žiadna česká či slovenska firma....bude veľkým šťastím ak ešte peniaze uvidíš.

donutelka
autor
26. feb 2021

@jankapepe áno..ako si na to prišla, že to nieje česká firma?

jankapepe
26. feb 2021

@donutelka vidíš na stránke niekde názov firmy? Sídlo? IČO? Máš tieto údaje uvedené aspoň v objednávke?