Nescior - recenzie

val007
9. aug 2021

Ahojte, nemáte skúsenosti s eshopom Nescior. Nenašla som naň žiadne recenzie a chcela by som si od nich objednať topánky.
Ďakujem.

matasin
18. aug 2021

@val007 📌 tiez by som chcela vediet recenzie..mam vyhliadnute lodicky a vaham...

val007
18. aug 2021

@matasin tak ja som si ich nakoniec objednala, prišli mi rýchlo, do 4 dni od objednania. Veľkosť sedí taka ako nosím bežne. Topky sú pekné, možno trošku tvrdšie i keď sú kožené, ale som aj tak spokojná a nechávam si ich. 🙂

matasin
19. aug 2021

@val007 dakujem za recenziu 😉

erika81
6. sep 2021

Ahojte,
neodporúčam nakupovanie cez tento eshop! Tak isto som váhala, či si zakúpim letné kožene šlapky, ale páčili sa mi a riskla som to. Žial po ani nie mesčnom nosení podrážka úplne každý kamienok zachýtavala , vrch sa ošúchal a posledný krok samozrejme sa odlepila podrážka. Moja reklamácia práve teraz prebiehala asi cca
2 týždňovom vypisovaní a výsledok som dostala v polštine znalecký posudok s prekladom od nejakého človeka, čo všetko vybavuje v Nitre( asi z domu), kedže je tovar z Polska že mi ponukaju jedine opravu( zalepenie obuvi). Nepristúpila som na ich ponuku a žiadala som inu kompenzaciu. Opoved znela vratenie tovaru bez opravy. Nestála ta obuv uplne malo a ani ostatne čo ponukaju nie su najlacnejšie. Moja skúsenosť je , že idem už len do overených a kvalitných značiek za porovnateľnu cenu a určite nie poľske. Už žial. Hadam Vám tato moja skusenosť pomože pri rozhodovaní, tiež by som sa bola už inak rozhodla. Ahojte

tommi909
10. okt 2022

Tak ako vsetko polske za nic nestoji. Keby topanky vedeli krmit motorovym olejom, aj to urobia len aby zbohatli.

keira
3. júl 2023

juj, no skoda, take pekne modely maju, to som uz davno nevidela, a garantuju kozu