O čom sa podľa vás oplatí blogovať?

terka533
18. sep 2019

Ahojte, mám otázku. Na akú tému sa oplatí v dnešnej dobe blogovať. Ja už mám blog ale moc mi to nevyšlo. A občas som ho už aj menila nemôžem prísť na to, aké témy by ľudí zaujali. Môj blog je www.michaelablog.wbl.sk a píšem básne no zistila som že mi až tak nejdú. Rozmýšľam ho zmeniť na blog o varení ale neviem dám aj možno na vaše rady...

marina447
18. sep 2019

@terka533 vieš ak nemáš nápady tak nikdy nebudeš kvalitná blogerka a keď použiješ nápady ktoré ti sem napíšeme nebudú tvoje a napríklad ja by som na takú prácu hrdá nebola, skús si pozrieť iné blogy a hľadaj inšpirácie, záleží aj na tebe čo máš rada, na akú vekovú kategóriu sa chceš zamerať, inak sa bloguje pre 50+ a pre teenegerov vo veku od 12 do 17 rokov :D

terka533
autor
18. sep 2019

@marina447 ďakujem 🙂

mareka49
18. sep 2019

Hned v prvom clanku Moje clanky v prvom slove chyba..malo by to mat aj formalnu uroven trosku..

evkao
18. sep 2019

@terka533 chcela som napisat to iste, co @mareka49 🙊 pozrela som si tvoj blog, a mna zas v sekcii Moje clanky uplne vytaca absencia ciarok vo vetach.... pre mna je to do oci bijuce 😖

airaw
18. sep 2019

fuha, tiez ti radim nastudovat si ciarky a pridavne mena - mnozne a jednotne cislo -i/y (kazdY clovek, niektorI ludia)

terka533
autor
18. sep 2019

Takže začnem odznova. 🙂 Ešte dobre že sa na to pýtam. Musím viac študovať tú gramatiku. Ale zrovna v tom robím chyby 😒.

0silvia0
18. sep 2019

@terka533 odporúčam, ak potrebuješ vyplniť čas, orientovať sa na niečo úplne iné ako blogovanie. Absolútne neovládaš pravopis, tvoje slová nemajú hĺbku, nápad, vtip ani šarm. Nerob takéto veci nasilu, je to veľmi cítiť 😉

terka533
autor
18. sep 2019

@0silvia0 vďaka no. Určite to zvážim 🙂

h2
18. sep 2019

@terka533 Ahoj, nechcem sa Ťa nejako dotknúť, ale mala by si sa zamerať na niečo iné. Tým nemyslím písať o niečom inom, ale nepisať vôbec. Zbežne som si pozrela Tvoj blog, hmm, ako Ti to napísať... Proste, radšej nepíš. Ani texty, ani básničky.

terka533
autor
18. sep 2019

Vďaka za správy hoc pravda zabolí ale prijímam to. A budem sa snaží buď si to opraviť alebo to nechám. Veď aj iné záľuby existujú 🙂.

terka533
autor
18. sep 2019

@h2 super som skúsila no nevyšlo to. A vďaka. Za pravdu.

domi129
18. sep 2019

Ak si si nerobis marketing, mozes pisat o hocicom a nepojde to. Mozem ti s nim pomoct je to moja praca.

terka533
autor
18. sep 2019

@domi129 uvidíme 🙂 ale zvážim to zatiaľ nie

h2
18. sep 2019

@terka533 Tak ale zase, ak to robíš preto, že je to Tvoja záľuba, baví Ťa to a napĺňa, tak si pokojne píš, potom Ti môže byť jedno, čo si kto o tom myslí.

terka533
autor
18. sep 2019

@h2 jasné ja som práve chcela počuť názory ľudí na to. A písať možno budem len asi dám pozor čo zverejním. Ono by to nemalo mať ani chybu. Sa mi to akosi nedarí ale ťažkú hlavu si s toho nerobím už. 🙂 Už asi viem čo spravím. Tak dám si čas a radšej ešte nad tým popremýšľam. A potom uvidím a túto stránku asi zruším.

eeerickal1
18. sep 2019

Ja napríklad píšem poviedky @terka533, ale píšem si ich sama pre seba. Pre svoju potrebu. Neviem či by to bolo na blog. Proste ide o to, že ma to baví, že sa pri tom uvoľním a práve o ten pocit mi ide. 🙂

jana_eyre_2
18. sep 2019

ked som kedysi blogovala ja, tak najoblubenejsie moje clanky boli prave o temach, co tu na MK rozhadaju mamicky, resp.rozdelia na dva tabory 😂 pisala som si svoje nazory na urcite temy ohladom zivota, neskor deti.. no a potom som objavila MK a chut blogovat ma uplne presla.. 😂

terka533
autor
18. sep 2019

Idem to vymazať tú stránku. Idem už do práce. Takže odpisovať nebudem. Vďaka moc ahojte.