Ohodnoťte nové slovenské pesničky pre deti na YouTube.

adelllll
7. júl 2019

Ahoj,

kamarát Adam zložil, naspieval a naanimoval hudobný videoklip pre deti.

Pesnička sa volá: Ľúbim naše ihrisko

https://www.youtube.com/watch?v=K5ffW81XzX8

Aký máte názor na jeho text a hlasový prejav? 🙂 Chce v tom totiž pokračovať.

Vopred ďakujem za každý názor a reakciu 🙂

ivi2891
7. júl 2019

👍

adrianapupava
8. júl 2019

@adelllll príde mi že málo artikuluje ako keby spieval so stisnutymi zubami....a tvrdá vyslovnosť...mne osobne to vadí pri detskych pesničkách. Schvalne som si pustila Mira Jarosa aj Smejko a tanculienka ..obaja mäkčia tvrdosť je nárečie neviem či vhodné pre deti (dufam že ma chapeš)
A trošku života do spievania ale to robí asi tá vyšie spomínaná artikulácia 🙂

whatever1
8. júl 2019

@adelllll Podla mna nudne, nezaujimave, trochu depresivne...Deti maju radi vesele pesnicky

bosorkabb
8. júl 2019

Deti bavia veselé pesničky. Toto je skôr nudné, depresívne. Trochu života do toho umierania.

janickacrazy
8. júl 2019

@adelllll akože pekné od neho, že sa snaží, ale ani mojmu 3ročnému sa to nepáči, podľa mna spieva tak, ako keby sa mu nechcelo a tá hudba je tiež taká nič moc

selest
8. júl 2019

Mal by spev trosku prisposobit tomu ze spieva pre deti. Toto mojho maleho nezaujalo a on ma velmi rad detske pesnicky len to musi spievat veselsie a takym hlasom ako ked sa rozpravas s dietatom. Toto mi pride akoby to zaspievat za trest moj zhuleny sused. A tiez by mal popracovat na tom prizvuku, tie makcene kde maju byt treba ich aj spievat hlavne ked je to pre deti.. inak napad super moj maly ma rad tieto animovane klipy len to musi byt take lalala😀😀😀😂a nie hmhmhm😩😩😩 ak chapes co myslim😂drzim palce