Podvodný internetový obchod - skúsenosti

hamini
18. dec 2020

Ahoj....je tu niekto, kto naletel na internetovom obchode lookshop?

mondolina
18. dec 2020

Chvalabohu nie.....lebo som si predtým prečítala recenzie.

vivincek
18. dec 2020

ja som objednavala....cize pocitat,ze nic nepride?

mondolina
18. dec 2020

Hneď ako som videla platba vopred...tak som si hneď našla recenzie. Objednávaju z alliexoressu...za dvojnásobne ceny.
Baby 🙏

simca06022011
18. dec 2020

@mondolina tak musi byt dvojnasobna cena, ked ak by teoreticky na firmu objednali, tak to preclia a dphcku vyplatia ;) ale podozrive je to hned cele... nik normalny si takyto eshop neotvori. Prilis velke riziko tam je... ale oni su znama firma... cize to bude dalsi z tych naoko eshopov, co bohuzial potom poctivym eshoparom odobera klientelu (a celkovo aj z ineho odvetvia, lebo ludia sa boja objednavat)

mondolina
18. dec 2020

@simca06022011
Veď ale recenzie sú verejne dostupné...

blancheporte
18. dec 2020

@hamini Ano....pred 3 tyzdnami som objednala mikinu.Do dnesneho dna nic neprislo.Recenzie som precitala neskoro.Prisla som o 20 eur.Mam nervy na seba!!!

dievcacitajucelist
18. dec 2020

@hamini ja a to nikdy, ale nikdy neobjednavam inak ako na dobierku...no starší syn má prehovoril...lebo sa mu páčila tepláková súprava air Jordan....poviem len toľko nemám peniaze ani on súpravu....nikdy viac....

baluinka
18. dec 2020

@dievcacitajucelist ja zas inak ako platbou kartou vopred neobjednávam a v živote som nemala žiadny problém.. len si treba dávať pozor, odkiaľ človek objednáva, pokiaľ z overených serióznych stránok, tak je to v pohode 🙂

hamini
autor
18. dec 2020

@mondolina ja si tiež viem sama objednať z Ali....ale hľadala som tepláky...a jediná veľkosť a farba bola práve od nich....no smola ..asi sa každý učí na svojich chybách...podávam trestné oznámenie...kto sa chce pripojiť, kontaktujte ma na mail monika.hamackova@gmail.com

stuplicek33
18. dec 2020

Ja som zas minulý rok objednala zo stránky lookfasion šaty na ples🙄, dodnes neprišli 🤫🥺

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hamini
autor
18. dec 2020

Chce sa niekto pridať na hromadné trestné oznámenie?

vivincek
23. dec 2020

nepotrebujes na trestne oznamenie nazbierat nejaku vyssiu sumu?

hamini
autor
23. dec 2020

@vivincek áno, už sa na to podujala jedna pani a ja som sa tiež pripojila... myslím, že už je to cez 800 eur.

tinamilo
13. jan 2021

ja som najskor objednala veci a zaplatila, až potom som zistila, že sa jedná o podvodný e-shop ,ktorému som dala 85E. V banke som žiadala o kontakt na majitela učtu-resp. ziadost o vrátenie peńazí. Neuspela som, vraj majiteľ účtu nereagoval. Čo je najväčšia haluz, dnes mi boli doručené všetky 3 objednané veci .Nie sú zle, ale nie hodné skoro 90E. Dovezené z Číny, to som mohla isť rovno cez Wish a bolo by to o polovicu lacnejšie..škoda peňazí, samozrejme nedodaná žiadna faktúra o zaplatení-čiže na firmu zakúpené a nemám faktúru.

ivetikh
28. jan 2022

Ahojte . Ma tu niekto skúsenosť s SHOPIKO ??.. predávajú obuv.

martizv
16. feb 2022

@ivetikh dobrý deň, spomínali ste shopiko.eu chcem sa opýtať či ste u nich niečo reklamovali. Lebo kolegyňa reklamovali topánky nemá ani tovar ani peniaze už vyše mesiaca. Ďakujem

robiert
20. apr 2023

Chem všetkých upozorniť na internetový obchod tropellyo.com - nízke ceny, zaplatit musíte vopred a tovar nedoručia , problem je že sa neviete ani nikomu dovolať a emailová adresa je nefunkčná. Pritom keď to pozeráte a objednáte ,tak všetko je OK, dokonca máte link ,kde sa zasielka nachádza ,ale realita je úplne iná - mne dokonca bolo napísané v rámci check listu ,že zasielka bola doručená ,ale pritom mi nič neprišlo ? Podvod - neviete to ani reklamovat (telefón mrtvy a emailova adresa nefunkčná - jednoducho sa to nedá odoslať). Teraz keď som pozeral na nete ,tak presne tá istá firma ponúka tovar na Bucowieq.com je to ten istý podvod - POZOR na nich ,nič neobjednávať . Dokonca som našiel ďalšiu firmu s tým istým sortimentom (nenapísal som si stránku) takže neobjednávať - sú to stále tí istý podvodníci (sídlo akože v Írsku ale peniaze idú na účet v Hongongu. Takže záver - nereagovať na ponuky TROPELLYO.com , BUCOWIEQ.com

martin1213
20. máj 2023

Tu je ďalší zoznam s podvodnými e-shopmi https://vosveteit.zoznam.sk/podvodne-e-shopy-ti...