Prečo sa toto fórum volá Modrý koník?

lenuliatko84
10. jún 2020

Ahojte.v poslednej dobe premýšľam prečo sa toto fórum volá Modrý koník. A napadla ma len jedna vec.Veľmi veľa žien na tomto fóre ma IQ húpacieho koníka.Neradím sa k nim,ale niektoré názory ma naozaj presviedčajú o tom ,že mam pravdu. Čo na to hovoríte?

korunka1
10. jún 2020

Súhlas 😂...aj keď možno pri zakladaní stránky došlo k chybičke a malo to byť múdry koník

emiliamilka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elisa1910
10. jún 2020

Mna najviac dorazí ked tu nejaka baba napise zea nejaky zdravotný problém napr. Raz tu jedna dala ze ma červenú skvrnu na nohe a odpoved jednej baby:utekaj ku koznemu lebo toto iste mal aj moj dedko a bola to rakovina 🤦‍♀️.. Skoro som odpadla.. Nakoniec to mala len ustipnutie od akéhosi pavuka..

lenuliatko84
autor
10. jún 2020

@emiliamilka to naozaj si niekto mysli?😀😀

lenuliatko84
autor
10. jún 2020

@elisa1910 hihi to som citala

elisa1910
10. jún 2020

@lenuliatko84 akoze povedzte mi ci to nieje uz na hlavu toto.

lenuliatko84
autor
10. jún 2020

@elisa1910 je to na hlavu.radsej nech sa venuju detom a nie MK

stanusenka
10. jún 2020

@emiliamilka 600 nedelie by muselo byť 600 nedieľ, je to 6-to nedelie - 6 nedieľ, vôbec tento komentár nemyslím v zlom, len neviem, prečo to veľa báb píše ako 600 🙂 ja viem, som od veci 😂 iba na zaujalo pri čítaní to 600... Dufam, že som nenahnevala 😏

qetka
10. jún 2020

tak mna uz zacinaju iritovat kazdodenne testy a duchovia na teste 😂 Baba ma mat menzes za tyzden, ale robi si 10 testov denne a stale postuje fotky, ci moze byt tehotna... Ved pockaj a uvidis. Bud si, alebo nie si. Kazdy den sa tu takych najde... ako im vysvetlit, ze im test este nema co ukazat? 🤷‍♀️ no asi nijak, lebo hupaci konik 🤦‍♀️

elizabeth88
10. jún 2020

@lenuliatko84 Tak niektore nazory a temy su tu v pohode a vcelku sa stotoznujem so zmyslanim maminiek...Ked je nieco,nazvime to jednoduchsie,tak odignorujem,pomozem,ak mozem.Ako v beznom zivote.🙂

majah212
10. jún 2020

pise sa napadla mi (nie, napadla ma ;) )

smejko25
10. jún 2020

@elisa1910 a mna dorazi ked nejaka mamicka tu poste situaciu s ktorou by som urcite hned bezala na pohotovost a nie fotila na MK 🙈🙈🙈

sandrika1986
10. jún 2020

Niektore temy su tu pritiahnute za vlasy...
Ale cest vynimkam 🙂

katkabg
10. jún 2020

A su take co neustale sleduju gramatiku 😂😂😂 stale lustruju co a kto a ako napisal....to ta vtedy idu zozrat za ziva 😝😂

katkabg
10. jún 2020

A ano podaktore temy su uplne TOPKY 😉

tatiana1329
10. jún 2020

Mna vzdy najviac vytoci ked niekto prida k teme komentar zo svojej skusenosti a hned ho 20 bab ide ukamenovat ze to tak urcite nieje a idu ta zhodit a ponizit ze vlastne ty si ta sprosta aj ked tebe sa to naozaj tak stalo... Ty len pridas svoju skusenost a oni su ako padnute na hlavu, ako keby zozrali vsetku mudrost sveta... 🤦🤦🤦 A ano gramatika, to ma ide tiez rozhodit ked ta opravia... Raz som sa pomylila a uz mi to neslo opravit a z celeho textu len jedno y a skoro ma zabili... Ako keby sa oni nikdy nesekli... 🤦🤦🤦🤦

yipsylonka9742
10. jún 2020

"Modry konik" preto lebo taky ( modry kôn)neexistuje. 😄Tak ako aj tie "modre" uplne odveci temy - vymysleneee..- stale dokola tie iste len aby sa klikalo a klikalo pre senzaciu.. ved reklamaaa.... a senzacie s plno reklamami sa dobre citaju...preco? Lebo si clovek uvedomi, ze chvalabohu nema take dieta alebo taky vztah alebo alebo atd...pobavi sa ..polutuje...poradi... ale na vymyslenu senzi temu od profika... na reklamy...
Je tu aj trochu reality aby sa nepovedalo...

emiliamilka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emiliamilka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dusankomoj
10. jún 2020

@katkabg ako tá o prdení?

emiliamilka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dusankomoj
10. jún 2020

A tiež má nadchnú fotky tehu testov. Rozumiem tomu, že baba dúfa,ale tu jej nikto nepovie viac ako lekár!

elizabeth88
10. jún 2020

@tatiana1329 Myslim si,ze subezne by niekto mohol zalozit teraz diskusiu Neuveritelna arogancia prispievateliek na Modrom koniku.🙂

emiliamilka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabeth88
10. jún 2020

Tiez si vsimnem gramaticke chyby,niektore otazky su skutocne too much,priznam sa,ze sa aaj pobavim,ked niekto vtipne a bez urazok zareaguje.Na druhej strane su tu aj seriozne vecne otazky,kde autorka jednoducho nieco nevie a dostane sest normalnych odpovedi,podakuje a potom zacnu chodit komentare s obrazkami so zakrytymi ocami a ja neviem,co este,ako len si dovoli sa pytat a nevediet to a ono...

tinqua
10. jún 2020

@lenuliatko84 no ja som si uz z konika spravila zvyk, vstanem, dam dcere flasku a po FB zrolujem co nove tu 😀 niekedy reagujem, niekedy sa smejem, niekedy muzovi citam top topics uz to je slusna zabava...ale zas musim povedat, ze tu mam par oblubenkyn co fakt pisu skvele a vedia pomoct poradit...top komentare od moonlight alebo evittam...co ma irituje su trollovia, duchovia a temy ako mala prehltla detsku pastu - umrie? Kks...ale sak dobre...sak konik...🙈

elizabeth88
10. jún 2020

@emiliamilka A vies...kto sa vela pyta...😀

lenuliatko84
autor
10. jún 2020

@katkabg aj mna autorku uz opravila hned jedna.nech ide do skoly deti ucit

elizabeth88
10. jún 2020

@emiliamilka Vsetko je to o ludoch,ako v zivote.Nastastie cest vynimkam.🙂

elizabeth88
10. jún 2020

Niekedy mi pride,ze muzi sa vybiju,vyventiluju na fotbale a niektore zeny takto isto na MK.😀