Problém s objednaním cez Lidl shop

luckajanko
14. nov 2020

Ahojte, objednávali ste teraz niekedy cez Lidl shop? Ja mám problém už tretí deň a som zúfalá lebo som tam navyberala super veci na Vianoce a pri dokončovani objednávky nastane problem že zadavam zle číslo ulice..už som objednávala v minulosti, mala som tam prednastavenu adresu s ktorou doteraz nebol problem a zrazu nejde tak skúšam inak a stále rovnaká chyba..už som skúšala všetko možné aj nemožné,písala som im na Lidl stránku, kázali mi volať tam nedvihaju tak toto je môj posledný pokus zistiť či náhodou sa s tým tiež niekto nestretol

luckajanko
autor
14. nov 2020
zalka
14. nov 2020

Vyskúšaj spraviť objednávku cez iný prehliadač ak si ešte neskúšala.

simsalabim
14. nov 2020

@luckajanko kedze zasielku (zrejme) nosi kurier, a ten pred tym telefonuje, kludne by som tam vyskusala dat ine cislo ulice....ved on zavola. My sme dlhe roky takto objednavali z Tesca potraviny - ich prednastaveny system nam nedovolil zvolit nasu ulicu. Tak sme zadali vedlajsiu a do poznamky dali, kam maju ist. Niekdy prisli rovno, niekdey telefonovali, ked kurier poznamku necital a to cislo na tej ulici nevedeli najst.
A este skus zavolat na zakaznicku linku Lidla, nech to daju do poriadku.

luckajanko
autor
14. nov 2020

@zalka skúšala som to v mobile aj v počítači a stále rovnaká chyba

luckajanko
autor
14. nov 2020

@simsalabim ja som skúšala už aj adresu mojej mamy a stále rovnaká chyba preto skúšam či s tým v poslednom čase nemal problém ešte niekto a či sa mu to podarilo vyriesit. Ale ďakujem ešte to budem skúšať, na tej linke nedvihaju a cez víkendy nefunguje

simsalabim
14. nov 2020

@luckajanko hm tak neporadim, iba skusat asi rozne varianty cisla ulice - s medzerou, bez nej, orientacne/popisne... a kontaktovat tu zakaznicku linku, ked sa bude dat, aj ked to moze byt beh na dlhe trate. Ja si spominam, ze vtedy trvalo tyzdne, kym sa mi z toho Tesca ozvali mailom (dovolat sa bol problem) a to aj tak len povedali, ze sa pracuje na zaradeni ulice do systemu a ta praca trvala roky 😂 Prislo mi to extra vtipne, ze jedna ulica v BA v systeme je a vedlajsia este nie....

adkoalauri
14. nov 2020

mne sa to stalo,vypadol im vtedy system a potom cez tyzden som vedela dokoncit objednavku

petamich
14. nov 2020

ja som objednavala v utorok a vo stvrtok to tu bolo, ziadny problem

aduskatt
14. nov 2020

objednávala som v utorok, tovar mám už doma

metuzalem
14. nov 2020

Daj screen ako mas ulozenu adresu.