Skúsenosti s pracími prostriedkami Eurona, konkrétne s avivážou

30. apr 2021

Je tu niekto kto dlhšie používa gély prášky a avivaze od Eurony? A stala sa mu takáto vec. Od februára používam tieto produkty samozrejme predtým som vyčistila hadicu aj pracku 4 x agentom a cisticom na pracky . Strašne čo všetko mi povychadzalo z pracky od komerčných prípravkoch. Prádlo kým som vyprala začalo voňať od avivazi po mesiaci . Ale teraz posledné 3 prania mi vôbec avivaz nevoni, neviem prísť na príčinu periem od 40-90 stupnov 18-20 ml davam avivaz. Avivaz som nezmenila . Otáčky 600-800.

miriamik77
30. apr 2021

Skús znova vyčistiť práčku, možno to pomôže. Ja tam raz za mesiac hodím tabletu do umývačky a pustím dlhší program na 90tke

autor
30. apr 2021

@miriamik77 myslyz euronacku ? Či komerčnú

marryen
30. apr 2021

prepáč, ale to je jedno čím to vyčistíš 😉 aj čistič za euro z lidlu urobí tú istú robotu 🙂 To že máš všetko používať od Eurony, rovanko aj do umývačky a pod. majú tie dílerky rozprávať., že nič také báječné ako Eurona neexistuje. Je dobrá, nevravím, že nie. Ale veeeľa vecí zvládnu aj stará klasika výrobky za zlomok ceny a nezarobí na tom ďalších 5 ľudí 🙂

evaachesa
30. apr 2021

Ahojte baby, ja som si dávnejšie objednala vzorky na vyskúšanie keďže ma zaujalo že sa jedná o prírodné a ekologické produkty. Čo ma ale zarazilo bola neuveriteľná silná vôňa, no pre mňa až nepríjemný zápach ... Bolo to cítiť hlavne z guličiek (agent). Musela som to hodiť ešte do jedného sáčka no aj tak to prerážalo. Do dnes som to radšej neotvorila. Jedine gél na pranie som skúsila. Teda toto mi nepríde ani prírodné ani eko. Čo vy na to?

marryen
30. apr 2021

@evaachesa mňa napríklad strašne štípali ruky z čističa rúr a grilov. Podľa mňa to až také Eko nebude 😂

autor
30. apr 2021

@marryen prepáč neriešim značku zadala som úplne inú otázku pokial si sinevsimla

marryen
30. apr 2021

Všimla som si, že si sa pýtala, či Euroňácku či komerčnú... tak som odpovedala, že to isté urobí aj komerčná....aha asi som narazila. Predopkladám, že s tým robíš 😂😂

autor
30. apr 2021

@marryen treba citát zadnú stranu čistič nie je ekologicky ale ekologicky šetrní a to sú dva rozdielne pojmy.

marryen
30. apr 2021

Viac mi netreba, Ďakujem za poučenie. Príjemné zarábanie. Prepáč, ale musela som 😉😂

evaachesa
30. apr 2021

@marryen no tak sklamalo ma to, môžem to niekomu darovať kto s tým nemá problém. Ja prechádzam na non toxic pranie kde mi hlavne nič nebude takto nepríjemne "voniať".

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
30. apr 2021

@marryen 😂😂ak by som to mala v pláne tak určite nie tu na MK tu samé inteligentne odpovede .

marryen
30. apr 2021

Za pravdu sa každý hnevá 😉mimochodom mne strašne smrdela práčka práve po bajecnom eurona čističi práčok.Odkedy som vyčistila komerčným prípravkom bolo po probléme 😂🤷

majanik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majanik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majanik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majanik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
10. máj 2021

To že je všestranný a účinný môžem potvrdiť.

tina266
2. jún 2021

@taskataska ahoj, mozem sa spytat, co pouzivas namiesto agenta? Ja som euronu zacala len tento rok pouzivat a som velmi spokojna, viem ze agent je perkarbonat, tak by ma celkom zaujimalo ake su lacnejsie verzie, nech si to viem porovnat, dakujem.

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tina266
3. jún 2021

@taskataska ďakujem, skusim to porovnat

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz