Super obchod na plavky

judita1900
26. mar 2021

Ahojte baby prosím Vás poraďte mi nejaký dobrý obchod na nejaké pekné plavky 🙂 viem ešte to skoro riešim ale prosím Vás pošlite mi tu nejaké stránky ktoré sa páčia Vám.
Pekný dník prajem 🌞🌞🌞

simsalabim
26. mar 2021

@judita1900 ja mam rada Esprit- tie mi vydrzia vela sezon a prekvapivo pekne plavky ma podla mna aj Bonprix - rozne druhy, styly, farby.

jaja20
26. mar 2021

My s dcérou máme radi Zaful,New Yorker a Gate,dá sa tam nakombinovať veľa rôznych možností podprseniek a nohavičiek podľa toho,aký typ sa nám páči.

judita1900
autor
26. mar 2021

@jaja20 zo Zaful obchodu koľko trvá približne dodanie? A kvalita je tiež dobrá? 🙂

hettinka
26. mar 2021

@judita1900 ja mám z Bonprix na bežne nosenie, kvalitne má Triumph.
Dcere sedia z Tezenis, Intimissimi a Calzedonia.
Na plavaren športové značky Nike, Adidas, sú odolné voči chlóru.

jaja20
26. mar 2021

@judita1900 Do týždňa sme ich myslím mali doma. Kvalita v pohode,za tú cenu sa oplatia a my aj tak plavky nosíme len na jednej - dvoch dovolenkách,odfotíme sa v nich,a potom posúvame ďalej 🙂

ivkazba
27. mar 2021

Ja kupujem plavky viac krát ročne a vždy iba Hunkemöller (osobne v AT) a Victoria´s Secret (ak sa nedá osobne, tak objednávam z oficiálnej stránky).

mmmonika
28. mar 2021

Litex, Bonprix

essenceee
6. júl 2021

ja mam rada trojuholnikove bikiny a ti emaju takmer všade. Ale zase preferujem značky CK a TH, takže chodím iba do určitych obchodov, eshopov