Veľké sklamanie z nákupu

viera_tn
29. júl 2021

zdravim, na konovi som uz dlho, vyse 10 rokov, nakupovala som tu uz mnohokrat, vzdy spokojna, aj s komunikaciou predavajucich, tovarom, podobne sa snazim k predaju pristupovat aj ja. pred cca 3 tyzdnami som kupila korcule, pani mala fotku korcul, boli pouzivane, no pani pisala ze su v dobrom stave, vraj ma este druhe, ktore su takmer nepouzivane, obe by dala za 50 €, cena za dvoje vymenitelne korcule fajn, no ak by tie korcule boli nositelne, bohuzial su v stave, hlavne tie ktore mali byt vo velmi dobrom stave, pata na korculi zosuchana, ze by drala patu, koliecka na oboch korculiach suce na vymenu, ze su zosuchane topane z vonka, to neriesim, no v prilohe je foto, ako mi tovar prisiel. pani som prosila o vratenie penazi, ze jej korcule poslem spat, nakolko som nespokojna, korcule nie su nositelne. pani nekomunikuje, poslala som jej fotky korcul, pisem jej slusne, prosila som ju o vratenie penazi, doteraz sa mi neozvala... myslim ze po tejto skusenosti si dobre rozmyslim ci na konikovi este nieco nakupim... v prilohe je foto tovaru aky mi prisiel.... meno predavajucej je klaufiaak, pani som povedala ze nenapisem zle hodnotenie, ak sa normalne dohodneme, no bohuzial neodpoveda na spravy, myslim ze pani je spokojna ...

mamamasama
29. júl 2021

Aj my sme takto kupili, ale autosedacku... takisto sme uz nikdy peniaze nevideli... toto je riziko bazarovych nakupov... odvtedy si vzdy pytam detailne video toho co chcem kupit..

andrea_82
29. júl 2021

ja preto radšej pozerám bazoš a idem si pre to osobne. Určite napíš negatívne hodnotenie aj na jej profil.

oslo1
29. júl 2021

Nakupujem veci z druhej ruky pre syna hracky. Kupujem ale iba cez Facebook market, osobne si vyzdvyhnem a zaplatim.

dundulica
29. júl 2021

súce do koša

janai1
29. júl 2021

Kupovať korčule z druhej ruky je dosť odvaha....

simca06022011
29. júl 2021

A aké fotky mala v inzeráte?

viera_tn
autor
29. júl 2021

fotky mala len z jednych, na druhe mi napisala ze su vo velmi dobrom stave, ja som taky blbec dobrak, doverujem ludom, ja vzdy pisem poctivo, a tak si myslim ze sa mi to aj vrati, bohuzial nie kazdy je uprimny a poctivy...

veronikaszabova
29. júl 2021
lasona
29. júl 2021

Preto nekupujem cez bazár, nestojí mi to za tie nervy...iba cez overené e-shopy...a keď na to nemám, tak nekupujem..bohužiaľ teraz je všade podvodníkov..treba byť obozretný

kittykat22
29. júl 2021

@viera_tn ja nechapem co vyvadzas. Jeden nakup za 10 rokov a ty si uplne hotova. Nezastavam sa predavajuceho - napis zle hodnotenie, stazuj sa, pytaj si spat peniaze. Ale jeden blby obchod z akeho poctu .. 200/300? Ved to je skvely vysledok. Kolko si za tie roky usetrila, predajom zarobila ... a koli jednej blbej skusenosti sa ides rucat? Ved uz neblazni ... Blbe korcule, blba predavajuca. Sprav co mozes aby si dosiahla v tejto situacii spravodlivosti a veselo bazaruj dalej. Este aby si sa nechala znechutit jednou hlupou skusenostou.

katulienkax
29. júl 2021

treba kupovat na osobny odber a veci si pozriet, hlavne take ktore chcem mat istotu ze budu kvalitne

0silvia0
29. júl 2021

@viera_tn ved to pories s predavajucou, ked sa neozyva, tak napis adminom. Ano, korcule su hrozne, ale tak mozeme ta tu polutovat, len inak ti pomoct nevieme🤷‍♀️

zyxie
29. júl 2021

@viera_tn tak toto by som nedala ani ze darujem, vnutri su uplne zodrate.
Mam v izerátoch že darujem korcule, ale okrem zodratých koliesok im vlastne nic nieje

viera_tn
autor
29. júl 2021

s predavajucou sa to snazim riesit cely cas, neozyva sa, nerucam sa, no hodnotenie pekne si nezasluzi....

0silvia0
29. júl 2021

@viera_tn treba to riesit pragmaticky, napis adminom bazara

antoniatonka
29. júl 2021

@viera_tn aké pekné hodnotenie veď uvažuj, má to logiku? idaj jej pekne hodnotenie, nie pekné. Píš adminom bazára ako to ženy radia

biem22
29. júl 2021

Kúpiť od niekoho niečo za 50€, keď má jedno jediné hodnotenie a aj to zle, je naozaj odvaha... pani sa určite neozve... A presne už len napísať adminovi, viac sa urobiť nedá...

viera_tn
autor
29. júl 2021

adminovi napisat mozem, no peniaze sa mi nevratia.. moja blbost, ze som jej verila....

viera_tn
autor
29. júl 2021

@biem22 ja viem, vzdy som davala pozor na hodnotenia, pri 50 eurach som mala dat vacsi.... tuto temu som zalozila len koli tomu aby baby davali pozor od koho nakupuju...

zuzubb007
29. júl 2021

Toto je riziko bazarovych veci preto kupujem len to čo vidím okom, akože čisto nové korčule a dobre kvalitovo predávajú v Lidli za 25 euro niekedy treba používať viac hlavu

simca06022011
29. júl 2021

No mrzí ma to, hlavne kvôli tomu ze kopec predávajúcich je ok, a toto len berie dôveru bazáru. Určite bez fotky nič neobjednávat a ceny? Všimla. Som si trend že sú dosť vysoké, za použité okopane atd korčule je 25eur veľa. Ja vždy pozriem koľko stojí nová vec a cena ide aj na polovicu a menej aj je vidno používanie. Sama som chcela nakúpiť malej nejaké veci ale ak cena sa blížila cene nového, tak nie je o. Com..

eeffka
29. júl 2021

@viera_tn pozrela som si predavajucu, pred tebou len 1 recenzia aj to negativna, sorry ale tvoja blbost

viera_tn
autor
29. júl 2021

@zuzubb007 su vymenitelne aj na lad, tak ak by boli ok 25 nie je vela , no foto zvnutra nebolo, ze niekto bude posielat zodrate korcule, to by mi ani vo sne nenapadlo...

viera_tn
autor
29. júl 2021

@simca06022011 pani mala fotky, tie korcule boli pekne nafotene, vyzerali v pohode, a pytala som sa na koliecka, v akom su stave atd.. pri troch detoch su tie palky za nove korcule celkom vysoke, preto mi vyhovovalo ze pani mala dvoje, velkostne ako som potrebovala...

luccija
29. júl 2021

@viera_tn čo už narobis aspoň, keby ich umyla od blata.Nikdy takú vec nekupuj cez bazár iba osobne vidieť.Za nosené Pumy tiež veľa 40 eur, tak každý skúša....

zuzubb007
29. júl 2021

@luccija to ma mrzí táto kúpa podľa mňa pani na tebe ešte fajne zarobila, toto možno kúpila od dakoho za 5 eur, však kolieska sú dávno po smrti, a kúpiť nové tak to sa ti ozaj aj korčule oplatí nové kupit ja som teraz vymienatelne aj na ľad kupovala v sportissime po 49,90 deťom a nádherné všetky veľkosti a tri druhy na vyber

birika
29. júl 2021

nemas foto ako ich ponukala?

viera_tn
autor
29. júl 2021

fotka bola prave celkom pekna a pisala ze tie druhe su vo velmi dobrom stave, lepsie ako tieto...

viera_tn
autor
29. júl 2021

@birika foto docela fajn..

birika
29. júl 2021

@viera_tn ano, zdaju sa byt OK, ale na kolieskach vidiet riadne opotrebovanie, tak hadam sa dohodnete