Zabudnuté heslo na Facebook

simonehalla
2. feb 2022

Dobrý deň, potrebujem poradiť. Zabudla som heslo na facebook. Ako overenie chcú overovací mail, lenže tam mám zadaný z azet-u, ktorý už nie je funkčný, je deaktivovaný. Ak si chcem vytvoriť nový nick s rovnakým menom, tak mi to vyhodí, že ten nick už sa používa. Cez mobilné číslo mi to taktiež nejde, presmeruje ma to opäť na ten overovací neexistujúci mail. Viete mi prosím poradiť, ako si zmením heslo alebo, ako zistím svoje heslo bez toho aby som si musela vytvoriť nový účet ?

liusa82
2. feb 2022

Presne aj ja mám s týmto problem.Nemôžem sa na starý fb dostať už vyše 3 mesiace tiež mi toto robi čo aj tebe.Musela som si len nový založiť.Mne to spravilo odkedy bol ten velký výpadok.Odvtedy ma to tam nepusti a furt ma to vracia na hlavnu stránku

dadis
2. feb 2022

Baby, mne sa nedalo prihlasit, odovzdala som firemny ntbk, pc, telefon..idla som sa prihlasit na novych zariadeniach a zrazu mi ulozene heslo v Chrome nefungovalo. Pol dna som to riesila. Email som mala aktualny, ale len prostrednictvom mailu si nepomozes, lebo aj email overuju smskou. Potom som sa skusila prihlasit na IG, zvolila moznost prihlasit cez FB a tam mi heslo fungovalo a uz sa mi dalo prihlasit. Rovno som si to heslo zmenila, dala radsej aktualny telefon na overenie.

liusa82
2. feb 2022

@dadis mne to nejde prepojiť ig s tým starým fb.Lebo už som si ho prepojila s týmto novým.Už som sa s nim rozlučila mala som ho dlhé roky len tá robota všetky kontakty si dať zase na tento.Tak ale zase moja chyba mala som si uložiť alebo zapisať niekde heslo a toto by sa mi nestalo.Plus ani neviem pod akým starým emailom som to mala registrované.Myslim že sa naň už nikdy ani nedostanem

dadis
2. feb 2022

@liusa82 maju velmi prisnu tu politiku, ale je este nejaka moznost cez ine konto, alebo cez zariadenie, cez ktore si sa ma to konto predtym uspesne prihlasila, skus googlit...tiez som bola uplne brzdradna 😒...asi mali vela pripadov ukradnutych kont

dadis
2. feb 2022

@liusa82 Mne sa to stalo na notebooku tiez uz asi pred 3 mesiacmi, asi to suviselo sctym updateom. To iste heslo (mam synchronizovane hesla v chrome) mi fungovalo na firemnom pc, telefone a na notebooku ma odhlasilo a nevedela som sa prihlasit..vtedy mi to zafungovalo s tym IG, ale nenapadlo mi to heslo si zmenit a pre istotu si zadat aj mobil. A teraz som vedela, ze nejaka chyba tam bola nevedela som si spomenut, ako som to vyriesila 🤭

simca06022011
2. feb 2022

@simonehalla mozes skusit aktivovat ten email na azete? mobil mas vo FB nahodeny dobry?
vela moznosti ten FB nedava https://www.facebook.com/help/283100488694834/?...

simca06022011
2. feb 2022

@simonehalla Inak ja som sa teraz odhlasila a skusila sa prihlasit a tvarila som sa teda ze potrebujem nove heslo -- nemam pristup k svojmu emailu... a hodilo ma to na stranku kde si to pyta novu primarnu adresu.. to si presla? ja to dalej nejdem skusat :D

dadis
2. feb 2022

@simca06022011 Ja som email vedela a heslo sa z ineho zariadenia a bez overenia telefonu nedalo obnovit

dadis
2. feb 2022

@simca06022011 podla mna to je mozne, pokial to skusas zo zariadenia, ktore sa uz na ucet predtym prihlasilo.

Ak neviete, aké alternatívne informácie máte:
1
Pomocou počítača alebo mobilného telefónu, ktorý ste predtým použili na prihlásenie do svojho účtu na Facebooku, prejdite na stránku facebook.com/login/identify a postupujte podľa pokynov.
2
Prečítajte si, ako obnoviť heslo, keď sa znova dostanete do svojho účtu.

simca06022011
2. feb 2022

@dadis ja pisem autorke ona ma problem iba s emailom, asi.

dadis
2. feb 2022

@simca06022011 Ja viem. Ale ja predpokladam, ze aj na novom zariadeni 😅

simca06022011
2. feb 2022

tak iste to nejak musi ist zariadit :D by som sa na cely fb vykaslala, keby ma takto "vyhodi" :D ja tam nastastie kontaktov viac (mojich a aktualnych):D

simca06022011
2. feb 2022

Inak pre tento pripad, som minuly rok zaviedla "debilnik" = zosit na hesla :DDD lebo tak strasne vela toho mam, ze som proste musela... odide PC, kde je to ulozene, alebo hocico a som hotova...

dadis
2. feb 2022

@simca06022011 Ja by som FB ani nepotrebovala, malo ho pouzivam, ale velmi vela ludi mam len na messengeri, ze uz ani cisla si nevymiename a to by bolo blbe stratit takto kontakty, ach.

simca06022011
2. feb 2022

@dadis no ved tiez tak, ale teda my sme presli na whatapp a viber vo velkom posledne 2 roky, tym padom mame aj cisla
Ja na FB "smirujem" :DD

dadis
2. feb 2022

@simca06022011 No je to asi lepsie..ja pouzivam s niekym messenger a s niekym WA. Ale asi je lepsie si vypytat aj cislo, keby nieco. Na IG sa da smirovat lepsie 🙂 🙂

lucimax
2. feb 2022

@simonehalla mala som navlas rovnaký problem. Prastara mailova schránka na centrume mi bola deaktivovana a zabudnuté heslo na FB. Nakoniec sa mi nejakým zázrakom podarilo dostať do tej mailovej schránky a obnoviť ju. Ja odporúčam kontaktovať azet...či sa nedá nejako obnoviť mailové konto. Na FB som klikla na zabudnuté heslo a automaticky mi bol poslaný mail do centrumu, že zmena hesla...zadať nové heslo... Drzim palce

simca06022011
2. feb 2022

@dadis ig nemam rada a malo ludi teda mojich znamych/rodina ho ma :D

dadis
2. feb 2022

@simca06022011 Zase vela mojich znamych uz FB aktivne nepouziva. Chodi tam vela nenavistnych ludi, z tych komentov pod clankami ta ide roztrnut :D..tak ja si radsej pozriem ten IG, kde je len prijemny konzum, dokonalost, vela filtrov :D :D

lucimax
2. feb 2022

@dadis mne mail neoverovalo smskou. Na FB som mala zadané pôvodne mobilné číslo, ktoré neexistuje už 10 rokov. To si ale super vymyslela s tým instagramom, šikovná si! ;)

simonehalla
autor
2. feb 2022

@simca06022011 nejde mi aktivovať ten účet na azete, vypisuje mi, že už je deaktivovaný a že užívateľ už neexistuje..
Akože ja som na facebooku prihlásená cez telefón, lebo mám iphone a keď som prechádzala na iný typ iphonu mi to automaticky prihlásilo na fb samo... priateľ teraz chce aby som mu spravovala nejakú jeho stránku a chcelo to prihlásenie, a zistila som že mi to nejde... ja heslo už kurnik nepamätám, dávala som tam už rôzne kombinácie.. pritom mám heslo stále rovnaké a nedokážem uveriť tomu že si ho nepamätám" :D Cez aplikáciu ,,heslá" v mobile, si viem prečítať kde aké heslo mám, a keď tam zvolím, že nech mi ukáže aplikácia aké heslo mám na fb tak je tam prázdna kolonka, nikde inde iba pri fb, čo mi príde dosť divné....

Na fb v nastaveniach mám, že mám ešte jeden alternatívny mail, což je na gmaily, ale pri tom je malým šedým písmom napísané že ,,čaká na overenie", pritom keď idem do gmailu a hľadám nejaký mail od facebooku, nič tam nie je...

Už som fakt stratená, skúšala som aj mobilné číslo, žiaden overovací kód mi neprišiel, všetko ma odkazuje na ten starý e-mail od azetu... Skúsim teda kontaktovať azet, ako slečna @lucimax písala.

dadis
2. feb 2022

@lucimax Asi si pouzila rovnake zariadenie. Ja som odovzdala vsetky 3 zariadenia pri zmene prace 31.1, vsak pohoda hesla mam ulozene a aj zalohu na Drive. A neslo mi to heslo obnovit, aj ked mam email aktualny, myslela som, ze to bude pohoda..

dadis
2. feb 2022

@simonehalla Tento, presne problem som mala. Heslo som zadavala spravne, len mi vypisovalo, ze je nesoravne. Mas ucet na Instagrame? Skus si pri prihlaseni zvolit moznost cez FB.

simonehalla
autor
2. feb 2022

@dadis zvolila som túto možnosť, prihlásiť sa cez facebook, tak to chce zase to heslo od fb, ktoré si nepamätám... a zase nasleduje ten istý proces... :(

simonehalla
autor
2. feb 2022

@dadis ja sa totiž snažím prihlásiť sa na pc, cez mobil ak sa odhlásim tak to ani heslo odo mňa nepýta, hneď to tam dá automaticky :(

dadis
2. feb 2022

@simonehalla Zmen si v mobile nove heslo

simonehalla
autor
2. feb 2022

@dadis pri zmene nového hesla sú tri kolonky:
- súčasné heslo (ktoré nepoznám) - kde sa vždy zastavím a zase začne ten istý proces...
- nové heslo
- potvrdenie nového hesla

dadis
2. feb 2022

@simonehalla ale email a telefon si vies zmenit, kym si prihlasena, ci? Osobne udaje a informacie o ucte

simonehalla
autor
2. feb 2022

@dadis ...pre všetky, ale že všetky ZMENY akéhokoľvek druhu, to chce odo mňa prihlásenie :"(

dadis
2. feb 2022

@simonehalla to mi je luto