6 ročnému synovi veľmi vadí silnejší zvuk

muska21
3. apr 2012

Mojemu 6 rocnemu syncekovi vadi sylnejsi zvuk, uz ci je to hudba ktora je hlasnejsia ale le plac mladsieho syna. Stale si zapchava uska, uz aj v skolke si to vsymli ucitelky na hudobnej vychove. Ma nietko skusenosti s takym niecim. ☹

lucka1987
3. apr 2012

@muska21 mne napadlo len jedno .. precitlivenost na zvuky je jedn z priznakov autizmu .. co ale nie je vas pripad ... 😕 mimochodom oprav si gramaticke chyby , lebo opat sa tu najdu maminy co budu mat do coho rypat 😉

muska21
autor
3. apr 2012

@lucka1987 keby som vedela ako ich mam opravit, nejak som to poplietla 😀

lucka1987
3. apr 2012

@muska21 no uz asi ziadno.. niekedy ta, este ukaze ze opravit preklepy ... nevadi 😉 a s tymi uskami by som asi sla radsej ku doktorke.. ale podla mohjo nazoru ide skor o psychicku vec

habibi78
3. apr 2012

Mojmu 6 rocnemu synovi velmi vadi silnejsi zvuk...

"mojmu 6 rocnemu syncekovi vadi silnejsi zvuk, ci uz je to hudba, ktora je hlasnejsia ale aj plac mladsieho syna. Stale si zapchava uska, uz aj v skolke si to vsimli ucitelky na hudobnej vychove. Ma niekto s tymto skusenosti?"

habibi78
3. apr 2012

@muska21 moja dcera ma 4 roky, vadi jej hlasna hudba, ale ze fakt hlasna....napr.na nasej svadbe utekala, na karnevale tiez si usi zapchavala....ale u nej len zistili, ze ma velmi citlivy sluch, skratka veeeeeelmi dobre pocuje 😉

lucka1987
3. apr 2012

@habibi78 noo tak to aby si si davala pozor na kazde slovo co povies aj mimo jej pritomnosti.. zapocuje ta aj z druheho konca domu 😀 😀

habibi78
3. apr 2012

@lucka1987 ona pocuje este aj motyla letiet, hrozneeee.... no a hlavne pocuje to co by nemala..... 😀 😀

muska21
autor
3. apr 2012

@habibi78 tak dufam ze to bude iba tym........ mame toho dost za sebou takze by uz aj stacilo a dakujem za opravu 😀

shogun
10. máj 2016

@habibi78 ahoj, prosim ako vam to zistili?